2726
عنوان

پریود شدم یا لانه گزینیه؟

4884 بازدید | 49 پست
بچه ها تو رو خدا یکی بیاد بگه . مگه نه اینکه وسط سیکل ماهیانه تخمک گذاری انجام میشه؟ من امروز روز 26 پری ام و لک دیدم!!! وسط سیکلم میشه روز 13. من دقیقا روز 13 سونو کردم فولیم هنوز اونقدر بزرگ نبود که آزاد بشه. پس چرا الان لک دیدم؟؟؟؟ تو رو خدا کمک کنید. کی مثل من بوده؟
فقط میتونم بگم خدایا شکر که منو لایق اسم "مادر" دونستی..... خودت برام حفظش کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر روز در حد کثیف شدن لباس زیر بود راستش من اون زمان در گیر اسباب کشی بودم و اصلا در مورد لانه گزینی نمیدونستم واسه همین اصلا ولش کردم 5 روز بعدش دیدم لک ها قطع شده از روز قبلش شکم برد فرداش بی بی زدم
2728
زیر دلم مثل ویبره موبایل میشه. لک هم دیگه نیومده. نمیدونم گیج شدم. من یه بار سقط کردم . اما ون دفعه از این لکها نداشتم.
وای سودا جون منم میخواستم تاپیک بزنم گفتم شاید توهم زدم بذار صبر کنم!!! من پری هام 28 روزه س ( هرماه 2 روز میاد جلوتر مثل ساعت شده!) روز 28 لک دیدم کلی افسرده که بازم پری اومد ولی الان 31 پری هستم. تبدیل به پریود نشده...عذرخواهی میکنم نوار هم گذاشتم کمی لک دار شد...همش میگم توهم نزن پری قراره بیاد براهمین نمیخوام الکی دلمو خوش کنم برم بی بی چک بخرم نظررررررررررررتون؟
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
منم دو سه روز بعد از اقدام زیر دلم تیر میکشید خودم بدنم خسته ست سرم درد میکرد که هیچکدوم از اینارو تا حالا نداشتم اما با این خونریزی اصلا نا امید شدم
http://8pic.ir/images/vwcajuc8wq6h0mguoe0o.jpg اینم گل پسر من
من این سوالمو توی باشگاه مادران مطرح کردم منتظر جواب پزشکم به محض اینکه جواب داد خبر میدم مین جا چون سوال خیلی از ماهاست.
2706