2733
2739
اطلاعات بیمه اییه به درد بخور برای انتخاب بیمارستان خصوصی با هزینه معقول
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...
من دلم نیومد که نگم چون تو این دور و زمونه هرچی هزینه کمتر بدیم برای دکتر و بیمارستان بهتره اگر هزینه ها براتون مهمه یه کم تحقیق کنید این شرکت بیمه چند تا مزیت داره 1. هزینه عضویت خیلی کم برای مدت یکسال 2.درصد تخفیف از 25 تا 40 درصد تو بیمارستانهای خصوصی مثل بهمن پارسیان پاسارگاد صارم... 3.مدت انتظارش 45 روزه ولی مدت انتظار بیمه های تکمیلی 6ماهه است ولی با پرداخت 50تومن این مدت انتظار هم برداشته میشه 4.اگر بیمه تکمیلی دیگه ای هم دارید باز هم میتونید از هر دوش استفاده کنید هزینه به حداقل میرسه 5.خدمات دندونپزشکی و حتی جراحی های زیبایی مثل بینی و پروتز و... هم شامل میشه و همچنین هر نوع جراحی دیگه مثل قلب و دیسک و..... اگه اطلاعات بیشتر میخواستید میتونید با شرکت تماس بگیرید و بیشتر بدونید 44045463 کسانی که استفاده کردن رضایت کامل دارن امتحانش ضرر نداره
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
2706