2410
2553
سال 87 بیمارستان پارس سزارین شدم تحت نظر دکتر شمشیری هزینه ام 1100000 تومن شد از بیمارستان راضی نبودم اما از دکترم راضی بودم بقیه بیایییییییید همکاری کنید که بتونیم یه لیست کامل از بیمارستان و دکترها بگیریم که زایمان راحتتر و آسوده خاطری داشته باشیم
بیمارستان مادر کودک عالیه دکتر هم کوکبی 2 تا خواهرن هر دوش عالی دکتر محقق تو mri
عشقم طه1392/10/16 تو یه روز برفی سنگین تو بیمارستان مادر کودک شیراز به دنیا اومد http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091310543495231

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام بچه ها درباره بیمارستان کوثر هم بگید اگر کسی سزارین انجام داده
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم ! چه غصه هایی که فقط به سپیدی مویم حاصل شد در حالیکه قصه کودکانه اى بیش نبود ! دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نخواهد نمی شود ! به همین سادگی …
خواهر زادم اونجا بود راضی بود اما وقتی من عمل کردم یه نفر که کارمند کوپر بود ناراضی بود و اومده بود مادر کودک در حال حاضر بهترینه
عشقم طه1392/10/16 تو یه روز برفی سنگین تو بیمارستان مادر کودک شیراز به دنیا اومد http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091310543495231
سحر جون فکر نکنم کسی باشه
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم ! چه غصه هایی که فقط به سپیدی مویم حاصل شد در حالیکه قصه کودکانه اى بیش نبود ! دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نخواهد نمی شود ! به همین سادگی …
2714
مرسی سارا جون
سلام دوستان من اردیبهشت 92 زایمان داشتم. بیمارستان: کوثر پزشک: خانم شهریور هزینه: 1900000 400000 بیمه تامین اجتماعی پرداخت. 1500000 هم بیمه تکمیلی.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
به امید خدا برای بچه دوم هم دکتر و بیمارستانم رو همین انتخاب می کنم چون راضی بودم، خصوصا خانم شهریور.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2706