2737
2734
یه شربت خیلی شیرین بخور و به پهلو بخواب اونوقت تکوناشو بشمارتو یک ساعت ببین چند بار تکون میخوره اگه تکوناش کم بود فورا برو پیش دکترت
آدما از جنس برگند . گاهی سبزند ، گاهی پائیزن و زردند . زمستون دیده نمیشن . تابستون سایبون سبزند. آدما خیلی قشنگن .. حیف که هر لحظه یه رنگند !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ممکنه خواب باشه نگران نباش بعد خوردن چیز شیرینم نبم ساعت صبر کن تا تکون بخوره استرس نداشته باش
آدما از جنس برگند . گاهی سبزند ، گاهی پائیزن و زردند . زمستون دیده نمیشن . تابستون سایبون سبزند. آدما خیلی قشنگن .. حیف که هر لحظه یه رنگند !
یکم صبر کن با آرامش منتظر باش اگه حرکتاش تغییر نکرد حتما به پزشکت یه زنگ بزن
منم امروزسونو بیوفیزیکال داشتم امروز توی سونوبهم گفتن حرکتهای جنین کمه ااومدم زنگ زدم دکترم گفت که برم ان اس تی بدم منتظرم شوهرم بیاد بریم
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی