2737
2734
عنوان

سزارین با دکتر لاله امینی

1765 بازدید | 12 پست
با سلام به همه دوستان عزیزم. من 4 ماهه باردارم و سابقه 2 تا سزارین دارم. دنبال دکتر عالی برای سزارین اسپاینال هستم. در این مورد تعریف دکتر امینی رو شنیدم . لطفا اگر در این مورد تجربه دارید من رو راهنمایی کنید و بگید که چقدر از سزارینتون راضی بودین . سوال دیگم اینه که آیا همسرتون اجازه داشت موقع سزارین حضور داشته باشه؟ ممنونم از همه شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تینا جون تولد نورسیده مبارک ! خوشحالم که زایمان راحتی داشتی و امیدوارم که حال نی نی نازت همیشه خوب باشه. مرسی از اینکه برام کامنت گذاشتی ولی سوال من بیشتر درباره سزارین با دکتر امینی هست چون من بعد از 2 تا سزارین حتما این بار هم سزارین می شم ........که مثل اینکه هیچ کس توی این سایت این تجربه را خودش یا اطرافیانش با دکتر امینی نداشتن !
ممنون تینا جون از این همه دلگرمی. من یک پسر کوچولوی 3 ساله شیطون دارم و به خاطر اون دلم می خواد که سزارین راحتی داشته باشم و دوران نقاهتم زود طی بشه که بتونم بهش برسم. همین طور برام مهمه که همسرم بتونه در اتاق حضور داشته باشه که فقط بیمارستان صارم این اجازه رو برای سزارین می ده ولی جم رو مطمین نیستم. ممکنه از دوستت که با خانم دکتر سزارین شده بپرسی که همسرش اجازه حضور داشته یا نه؟
تعریف دکتر امینی رو خیلی شنیدم ولی می دونم که بیشتر زایماناش طبیعیه و اینه که می خوام مطمین بشم که در سزارین هم تبحر داشته باشه. اگه بتونی از دوستت خواهش کنی که به این تاپیک تا بتونم سوالام رو ازش بپرسم بی نهایت ممنونت می شم.
یک سوال هم راجع به بیمارستان جم دارم. من شنیدم که این بیمارستان قدیمیه و نسبت به بیمارستانهایی مثل آتیه و عرفان خوب نبست. تجربت در این مورد چی بود؟ رسیدگی پرستارها و مراقبت از نوزادشون چجوری بود؟
نی نی رو ببوس عزیزم. دختره یا پسر؟
2738
دخترت چه اسم قشنگی داره.... به اسم خودت هم میاد.
عزیزم بیمارستان واسه نی نی چی می ده؟ می ذارن خودمون لباس براش ببریم یا لباسای خودشون رو تنش می کنن؟
اون دوستت که با دکتر امینی سزارین کرده به این تاپیک نمیاد که من چند تا سوال ازش کنم؟
سلام من شدیداً به دعاهاتون احتیاج دارم خواهش میکنم :( من تو هفته دوازده طول سرویکسم بیست و هفت بود بعد دکتر احمقم لاله امینی بی ملاحظه گفت مهم نیست برو ورزش کن راه برو اصلاً مشکلی نداری ، الان هفته هجدهم سرویکسم شده هفده همه میگن تا دو هفته دیگه فرشته کوچولومو از دست میدم دیگه سرکلاژ هم نمیشه کرد دکتر حنطوش زاده از خدا بیخبر هم گفت باید کورتاژ کنی الان یا صبر کنی بیافته کل دکترای تهرانو با چه حالی زیر پا گذاشتم تا دوستم دکتر آرین معرفی کرد قرار شد فردا عمل کنه دعا کنید برام خواهش میکنمممم :(
خدا جونم بابت تمامه داده ها و نداده هات شکرت ...