2703
2553
نگران نباش طبیعیه..وقتی تو هفته هفتم ویار صبحگاهیت شروع شد به حرف الانت میخندی
دکترا اصولا نباید تا قبل از 8 هفتگی سونو بدن
این کار فقط استرس مادر رو بیشتر میکنه...پیشنهاد میکنم به تاپیک مادرای همسن خودت (سن بارداری) بری تا ببینی که اکثرا مشکل شما رو داشتند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم امروز اولین روزه هفنه 6 هستم تو هفته 5 علائم خاصی نداشتم بجز یکمی سینه درد و یه کم دردهای پریودی..... ایشالا کم کم نی نی هامون بزرگنر می شن و ما بهتر حسشون می کنیم عزیزم .... البیته من هنوز دکتر نرفتم ایشالا 2 شنبه بعد از تعطیلات
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
2720
بدبختی چیه مریم جون :)
انشا... به دل خوش و سلامتی عزیزم اینقدر حساس نباش به ماه هشت که رسیدی مثل من این وروجک دل و روده ات رو لگد کوب کرد آرزوی این روزای بدون علایم رو میکنی :))
نگران نباش خانومی منم یکی دو ماه اول هیچ علایمی نداشتم تا ماه پنج هنوز شکمم معلوم نبود الکی خودم شکمم و میدادم جلو راه میرفتم :))
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من خودم ویار هم نداشتم تا ماه4که شکمم بزرگ شد هم کسی نفهمید باردار هستم
به تاریخ ها زیاد خوش بین نباش من قرار بود 4شهریور زایمان کنم 25مرداد شد
گاهی تا20روز زودتر یا دیرتر دیده شده
شاید نی نی پسر باشه ودرشت
مبارک باشه
CafeMom Tickersمامان امیر
دکتر گفت مشکل داره؟ چه مشکلی ؟
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714
مریم جون تقریبا همه دوستای من تاریخ زایمانشون یعنی سن جنین با تاریخ سونو 10-12 روز تفاوت داشت این خیلی طبیعیه و اتفاقا هر چقدر به ماههای آخر نزدیک میشی ممکنه این اختلاف بیشتر بشه چونکه اندازه بچه که سونو از روش سن رو تشخیص میده خیلی متفاوته و تقریبی هست اصلا استرس نداشته باش
مریم جون سعی کن یه دکتر دیگه پیدا کنی سونو زیاد برای نی نی ضرر داره تو کل بارداری نهایت 8 تا باید بشه یه دکتری برو که دلت رو اینجوری خالی نکنه استرس بدتری چیز تو بارداریه یهو بهت گفته مشکل داره؟؟؟؟؟
خدایا برای همه نعمتهایت شکر
آره این طرح خیلی خوبه مخصوصا همون قسمتش که اگر ماهانه نداشته باشی بدی واقعا بد برخورد نمیکنن
هر سال هم یه جشنی دارن شوهرم و پدر شوهرم میرن ولی من نمیرم آخه میشینم عین یه آدم نفهم گریه میکنم روحیه بچه ها خراب میشه...شوهرم میگه یه عالمه براشون برنامه هی شاد اجرا میکنن البته ما شمال هستیم نمیدونم طرح اکرام شهرهای دیگه هم همینجوریه یا نه ولی ما هم کارت داریم از بچه ها
سلام بچه ها جون
راستش منم اواخر هفته پنج هستم. اوایل یه کم درد و تورم سینه داشتمم که از بین رفت. الانم اصلا ویار ندارم .
آرمایش بتا 12 روز بعد از عقب افتادن پریود 3600 بود. توروخدا بهم بگین ظبیعیه یا نه؟ من اولین بارداریمه و متاسفانه ایران نیستم. اینجا دکترا خوب جواب نمی دن . خواهش می کنم از تجربیاتتون بگین تا خیالم اینجا راحت شه. خیلی تو تنهایی و غربت اعصابم داره خرد می شه
2706