2410
2553
عنوان

تاخیر در تکامل نوزادان نارس

4199 بازدید | 6 پست
سلام بچه هام تا دو روز دیگه 9 ماهشون کامل میشه البته نارس بودن پارسا قل دوم الان میتونه سینه خیز بره بشینه و حرف (د)و(م)رو تکرار کنه ولی پویا هنوز نمیتونه هیچ کدوم از این کارا رو بکنه حتی غلت هم نمیزنه به نظر شما چی کار کنم بهتره لازمه ببرمش دکتر مغز و اعصاب یا بذارم خودش راه بیفته
سلام .من نی نی ام 2 ماه زود دنیا آمد الان 7 ماهش تموم داره میشه.تازه غلت میزنه...اما دکتر به من گفت کلا بچه ها نارس 2 ماهی تاخیر رشد دارند و در ضمن کمی شل تر از بچه های دیگه هستند.هر بچه ای با بچه دیگه تفاوت داره...چند وقت زود دنیا آمدند؟؟؟
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی من 9 ماه و2 هفته هستش ولی فقط غلت میزنه هیچ کار دیگه ای هم نمیکنه راستی کم و بیش یکمم میشینه .
نه چیزی تکرار میکنه و نه..... سینه خیز و 4 دست وپا میره
نی نی منم 3 هفته زودتر به دنیا اومده تازه یکمم شله
نگران نباش عزیزم
منم خیلی نگران بودم ولی الان دیگه نه....
2456

من خواهرزاده هام نارس هستن اونم 28 هفته ای، الان یک سال و سه ماهشونه و هنوز حتا نمیشینن، دارم دیوونه میشم، هرروز دعا و گریه که خدا نکنه و اینا نتونن راه برن و... کسی تجربه اینچنین داره یا دیده که ختم به خیر شده باشه؟؟؟ خیلی داغونشونم

نی نی من 9 ماه و2 هفته هستش ولی فقط غلت میزنه هیچ کار دیگه ای هم نمیکنه راستی کم و بیش یکمم میشینه . ...

سلام عزیزم میدونم تاپیک مال خیلی وقت پیش اما بچه شما آخر تکاملش چی شد دختر من عین بچه شماست و دکتر میگه شل هست پاهاش

برای رفع مشکلاتم ی صلوات بفرستید