2726
سلام بچه ها، من 19/4 اولین روز آخرین پری بوده، 4/31 اقدام داشتم، و 24/6 آز بتا دادم که 253 بود، بعدش 6/3 سونوگرافی داشتم که دکتر گفت که فقط ساک خالی دیده شده و واسه دو هفته دیگه مجددا باید سونو تکرار بشه، حالا بنظرتون چه خاکی به سرم کنم ؟ من حالت تهوع و اینا هم ندارم، یعنی بنظرتون پوچه ؟؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم، خیلی داغونم ؟ لطفا کمک کنید و نظر و تجربیاتتون رو بگید بهم
حالت تهوع و یار بتردادی باید از هشت هفته شروع بشه من خودم قبل از اینکه بفهمم باردارم علایم داشتی ولی هیچ چیز صد در صد نیست مکرد دوم اینکه تو پنج هفته اکثرا ساک رو میبینن باید هشت هفته بری برای ضربان انقدرم استرس نداشته باش
پسر گلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرازودمیرین سونوکه بعدنگران بشین زودرفتی عزیزم هنوزصبرکن ان شاالله همچی خوبه
₪خداااایاشکرت به خاطرمعجزه ای که بهم بخشیدی امام رضاممنونم ازضمانتت ان شاالله روزی بشه که همه منتظرامامان شده باشن ااالهی امین₪ ¤¤خاله هابرای سلامتی نی نی خودموخودت صلوااااااااات¤¤
منم هفته 5 رفتم گفت فقط ساک دیده میشه گفت برو دو هفته دیگه بیا.خداروشکر بعده 2 هفته قلب کوچولوشم میزد بیخودی به خودت استرس وارد نکن.ان شاء الله 2 هفته دیگه خوش خبر میای پیشمون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خیلی استرسی هستم، شدیدا، من و شوهرم عاشق بچه هستیم، همش نگرانم نکنه پوچ باشه و این همه امید و آرزو به باد بره، بچه ها تو رو خدا واسم دعا کنید، ضمنا خواهر شوهرم هم الان دقیقا مثل منه و اونم 5 هفته بهش گفتن فقط ساک دیده شده ولی خیلی علائم داره از تهوع و اینا، اون 5/17 اولین روز آخرین پری بوذه واسش، یعنی چی میشه ؟
هفته ٥ خیلی زده , معمولا جنین خودشو هفته ٧-٨ نشون میده , منم هفته ٥ رفتم فقط ساک بوده, الان هفته ١٦ هستم نگرانی نداره , یه سرچ کوچیک کنی یا تو خوده همین نینی سایت با رداری هفته به هفته رو بخونی کمکت میکنه
ننه آدمها با هم فرق دان , حتی ٢ تا خواهر رو نمیشه باهم تو با رداری مقایسه کرد , حتی با رداری اول و دوم آدم هم فرق دارن , هفته ٨ باید بری که جنین معلوم شه , و از هفته ٨ به بعد علائم خودشو نشون میده , همون با رداری هفته به هفته رو بخون اطلاعاتت فزونی پیدا کنه , الکی نگران نشی تازه نازا نیستین که با یه با رداری پوچ تمام آرزوهات بر باد بره
منتظر جان من متوجه تاریخ هات نشدم
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
اگه آخرین پریت تیرماه بوده الان حداقل 7 هفته باید باشی کی سونو رفتی؟؟ نگران نباش توکل کن له خدا
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
حسنا جان اولین روز آخرین پری 19 تیر، اقدام 31 تیر، آزمایش بتا 24 مرداد، سونوگرافی 3 شهریور، مطمئنی درست حساب کردی؟ هفته 7 ؟ دکتر تو سونو از روی ساک نوشته که 5 هفته، خوب از 31 تیر تا 3 شهریور میشه 34 روز یعنی حدودا 5 هفته دیگه ؟
2706