2733
2734
عنوان

کمک اشپزی تولد لطفا

232 بازدید | 10 پست
دوستان میخوام ماکارانی بذارم برای تولد دخترم ولی میخوام موادش رو شب قبل اماده کنم خودشم ظهر درست کنم ک ریخت و پاچاش جمع شه،بد نمیشه؟شما ها برا تولدا همون موقع نزدیک امدن مهمونا میپزین ماکارانیتونو؟؟؟
اندکی صبررر سحر نزدیک است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماکارانی تنها نیست در کنارش الپیهو سالاد ماکارانی هم هست ،مهمان شام دارم ،ژله و اینام هست ،البته زیر ۲۰نفریم ولی دخترم و بچه های دیگه دوست دارن برا همین میخوام بذارم دخترم لازانیا دوست نداره اهل الویه هم نیست خیلی ،برا همین میخوام ماکارانی بذارم خودشم شام تولدش رو دوست داشته باشه و بخوره ؛دسر خورم نیست
از ۸یا قبلترش میان ولی اشپزخونم سرامیک سفیده تکون میخوری توش باید بسابیش برا همین میخوام همه چی جمع و جور باشه ی کم نفس بگیرم برا مهمون داری چون کمک هم ندارم از تزیین و همه چی پای خودمه تازه شاید ۶اینا میوه برسه دستم اخه شوهرمم روز قبلش نیست
2738
خب پس میتونی مایعت و شب قبل اماده کنی...یادت باشه قبل از دم گذاشتن و قاطی کردن حتما گرمش کنی... اگر 8 میان میتونی طرفای 6 و 7 بار بذاری...موقع سرو زیرش و روشن کنی اگر سرد شده گرم بشه.... ماکارونی گذاشتن وقتی نمیگیره دستت تند باشه یه ربع بیست دقیقه