2737
2739
عنوان

از اینا کدومو انتخاب کنم؟؟

702 بازدید | 10 پست
سلام اتاق خواب بچه من کاغذ دیواریش کودکانه نیست... زمینه کرم داره با گل های لاله نارنجی..(گل های ریز کمی طلایی و یه نوع قهوه ای روشن هم داره) سرویس خواب و کمد ش هم آبی فیروزه ای و کرم هست که خب آبیش بیشتره.... تا الان کف اتاقش موکت شکلاتی بود ولی الان دیگه مکوکتش کهنه شده باید عوض کنم.... به نظرتون طرح کودک بگیرم یا طرح های متفرقه؟ طرح کودک زمینه ابی داره و نارنجی... کدوم بهتره؟؟؟؟ مثلا این طرح آبی یا نارنجی؟ آپلود عکس آپلود عکس یا این یکی فقط آبی داره آپلود عکس من خودم اینو زیاد دوس ندارم آپلود عکس مشکل اینه آبی و نارنجیش خیلی خوشرنگ نیست...!!! حالا به نظرتون از اینا بگیرم و دیگه قالیچه مخصوص کودک نخرم یا اینکه طرح ساده با رنگ کرم و شکلاتی اینا بگیرم و روش قالیچه کودک بندازم... از این طرح های کارتونی البته من الان فقط طرحای پالاز رو گذاشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مینا جان من خودم همیشه یه اصل کلی دارم که دو تا گدار با گلای متفاوت کنار هم نذارم پس اگه دیوارات ساده بودن میگفتم موکت طرح دار بذار همشونم قشنگن اگه عکس دیوار و وسایلت رو داشتیم راحتتر نظر میشد داد بنظر میرسه باید موکت ساده بذاری حالا یه رنگ شاد خیلی ملایم متناسب با رنگ آبی کمدت بعد فرش طرح دار رنگ تیره ترش روش بازم علما نظر بدن
2738
ممنون از نطراتون من خودم نظر خودم ساده است با فرش طرح دار کودکانه....نظر پسرم موکت طرح دار!!! خیلی خوشش اومده ههههه حالا اگر فرض رو بذارین که موکت طرح دار کدوم زمینه رنگ بهتره؟ آبی یا نارنجی؟