2726
سلام دوست جونا....من این ماه دومی هستش که دارم کلومیفن میخورم.....از روز 5 پری روزی یک عدد...ماه ششم اقدام....ولی خیلی خیلی نا امیدم :-( تنهاتفاوتی که الان که دام کلومیفن میخورم با مدت مشابه قبل از اینکه درمان کنم داشتن کمی ترشح هستش ...یعنی قبلا اطلا چیزی بنام ترشح نداشتم !!تنها فرقی که بدنم تو این دو ماه کرده همین داشتن ترشح است........کسایی که با کلومیفن مامان شدن و یا اینکه الان دارن کلومیفن میخورن بیاین تا با هم باشیم و کمی به هم امیدواری بدیم خخخخ
دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
بزارین اول از خودم بگم........مثلا من ماه پیش که میشد اولین ماه استفاده از کلومیفن ,از وسطای سیکلم درد رحم و تخمدون داشتم ...مخصوصا تو خواب حس میکردم رحمم از داخل بصورت عمودی دارن خط خطیش میکنن از درد....واسه همین خیلی ماه پیش امیدوار بودم اما سر موعدم پریود شدم :-((( با یه درد وحشششششششششتناکی هم پری شدم که اصلا سابقه نداشتم....تمام پاهام و رونم تا کف پاهام از درد بی حس شده بود:-(واقعا انگاری داشتم درد زایمان رو میکشیدم :-( حالا این ماه همش میترسم که نکنه دوباره اون مدلی پریود شم :-( آهان اینم بگم: این ماه دیگه اصلا ازاون دردای رحم و اینا هم خبری نیس...امروز روز 16 سیکلم حالا شما بیاین یه کمی از خودتو و شرایط بدنیتون بگین شاید یه مرحمی بودیم واسه همدیگه
دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نمیگین ؟؟! من خیلی خیلی نا امیدم خواهش میکنم بیاین
2728
سلام سپید جان........ایشالا که نتیجه بده .ماه چند اقدامی؟؟؟ فولیت و اف اس اچ شما چند بود که دکترتون بهتون کلومیفن تجویز کرده؟؟یه کم بیشتر از خودت بگو هیچ علائم خاصی نداری؟؟؟حس نمیکنین بدنتون واکنش داده به این قرصه یا نه ؟
سلام پارسا جون ..خوش اومدی عزیزم....اول از همه دعا میکنم خداوند به همه اونایی که میان این تاپیک یه گوشه چشمی بندازه و دامن همشون به زودی سبز بشه
قبل از اینکه دارو رو شروع کنم با سونو فهمیدم روز 12 پری فولی 12 داشتم که کوچیک و نابالغ بود......آزمایش هورمونی ال اچم که مربوط به رها سازی و آزاد شدن تخمک بود 6 بود.....اف اس اچم 6.2 بود......ولی دکترم واسه مرحلهاول درمان بهم هیچ آمپول کمکی چیزی نداده....یعنی جای امیدواری هست؟؟ راستی ضخامت اندرومتر 7 بود
سپید روز چندم سیکلتونه ؟؟موعدتون کیه ؟؟ ایشالا که مامان شده باشی
این 6ماهه بخاطر قندم متفورمین می خورم ..این ماه هم متفورمین + کلومفین +مدروکسی+ویتامین e+ اسید فولیک خوردم ..بدنم دو روزه داغ مشه و صبحا سوزش معده دارم پشت پامم هم میگیره ..هر ماه علامت دارم اما توهمه..
سید منم تقریبا هر ماه یه جور توهم دارم متفورمین لاغر میکنه درسته ؟
2706