2737
2734
عنوان

شماها هم این خبر رو شنیدید؟

813 بازدید | 20 پست
که گروه داعش خرمای آغشته به سم وارد ایران کرده و وزیر بهداشت گفته فعلا خرما نخورید به نظرتون تا چقدر صحت داره منم از کسی شنیدم
خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید یه سوال دیگه من بپرسم با اجازه صاحب تایپیک این محصولات لبنی چی اخه بدیم بچمون یا نه روغن پالم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی توضیح میده ثواب دارههههههههه
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
2728
2738
تو روزنامه دوشنبه هفته پیش همشری توی چهار دیواریش بود که ابلیمو از گاه کندمه رب از کدو تنبل و رنگ و نوشابه سیاه از دود کازویل هست دایش هم سم بده نده هم داریم سم میخوریم لبنیات هم که دیگه جای خود داره
به نظر منم شایعه است.اگه دقت کرده باشید اینطور اخبار فقط تو وایبر و امثال وایبر دیده میشه.به نظر من هم اگر بود اخبار میگفت.اینطوری دارن یه جور اقتصاد رو تعطیل میکنن.چون ما فکرمیکنیم ضرر داره و نمی خریم.باید هوشیار بود و به این شایعات اهمیتی نداد
کرجی ها...فروش محصولات شوینده بهداشتی با قیمت زیر قیمت مصرف کننده در کرج و تحویل درب منزل شما.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=993744&postID=38839603
2706