2737
2739
من الان پریود شدم شنبه هم میخوام برم آز. چون ادرار واسه اعتیاد میگیرن اشکال نداره پری شدم؟ بعد من که الان شب پری شدم روز اول پریودم از فردا حساب میشه یا امروز؟
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
نه اشکال نداره از امروز
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه ولی من یادمه گفتن ایراد نداره بین علما اختلاف افتاد
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
من موقع ازمایش پریود بودم به مسئول ازمایشگاه گفتم گفت وقتی جیش کنی خون نمیاد کمی جیش کردی سریع لیوانو ببر اونور بدیش اینه که دسشوئی ها در نداره خانمه نشسته داره نگاهت میکنه باید گمبول کنی جیش کنی فک کن پریودم باشی
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
2738
اشکال نداره پری باشی عزیزم
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
یه سوال دیگه من همین الان پری شدم خیییییلی کمه تازه از فردا شروع میشه ولی همین امروز روز اولم میشه؟ مرسی بچه ها جواب دادین ممنون :-* :-*
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
عیبی نداره قبل از جیش خودت رو تمیز کن با دستمال بعد جیش کن
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ببخشید عزیزم، بی ادبیه، ولی حالا بذار اول شنبه بری ببینی به این راحتیا جیشت میاد با اون خانومی که میشینه زل میزنه بهت تا جیش کنی؟! حالا بعدش به پری هم فکر کن! من خودم سه بار رفتم تو نتونستم جیش کنم، دیگه چپ چپ نگام میکردن!! آخر سر دیگه بار چهارم با کلی تلاش چند تا قطره ریختم دادم بهشون فرار کردم!!! :)))))) مرکز داشت تعطیل میشد، تازه از اون بدتر اینه که نصفه نیمه دستشویی میکنی و میای بیرون، بعد دل درد میگیری!!!!!!
پسرم جون و عمرم، نفس و زندگی من... کنجد کوچولوی تازه وارد به دلم خوش اومدی...
2706