2703
2553
سلام به همگی من الان وسطای ماه نه هستم و میخواستم بدونم چطوری تاریخ سزارین رو تعیین میکنن من 1 مهر اولین روز اخرین پریودم بوده و پریودام هم تقریبا از چند ماه قبلش منظم بود حالا اگه تاریخ عمل سزارین منو بگین ممنون میشم میخوام بدونم دکترم تاریخ درستی رو تعیین کرده و اینکه من گفتم چند روز زودتر بشه و دکترم گفت مشکلی پیش نمیاد درسته؟ البته اینم بگم تاریخ زایمان طبیعیم 8 تیر هست ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟
اخییییییییی.ایشاله به سلامتی.من نینی ندارم که کمکت کنم.
میشه راهنمایی کنی چطور یه موضوع برای تبادل نظر بذارم؟
دیگر نه آدم، آن آدم است و نه حوا، آن حوا من و تو زاده ی کدامین دو نخستینیم که نه بوی آدمیت داریم و نه هوس حوا. . . ؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دکترم گفت تاریخ زایمان طبیعی 8 تیر هست و 1 تیر میشه وقت سزارین منم به دلایلی گفتم چند روز زودتر بشه مشکلی نداره دکترم گفت نه مشکلی نیست و قرار شد 26 خرداد برم واسه عمل حالا میشه بگین این تاریخ واسه عمل زود هست یا نه مشکلی نداره؟ یعنی میخوام بدونم که ریه های بچه و کلا خود بچه تو اون زمان کامل شده یا نه؟
من خودم نی نی ندارم ولی خواهرم هر دو بچش رو سزارین ویک هفته زود تر به دنیا آورد الان هم هیچ مشکلی از نظر ریه ندارند
خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2714
معمولا اگر مورد خاصی نباشد یا زودتر علائم قریب الوقوع بودن زایمان را نداشته باشی همون هفته 39 ام تعیین می کنند.یعنی حدود یک هفته زودتر از زمان طبیعی زایمان همانطور که بقیه دوستان گفتند
سلام خانمی مبارک باشه.من خوزستان هستم اینجا همه 2 هفته تا 10 روز زودتر از تاریخ طبیعی سزارین میکنن.نگران نباس. تاریخ طبیعی من 5 مرداد هست اما واسم 25 تیر یا شاید هم زودتر نوبت ممیزنند.در ضمن از هفته 38 به بعد فقط خوبه کی نی نی تو رحم باشه اما از نظر رشد تکمیل شده.موفق باشی
2706