2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای امضای رضایت نامه میخوان همسرو.میخوای به مرکزی که میخوای بری یه تماس بگیر
ﮐُﻠُﻔﺘﯿﻪ ﺻِﺪﺍﺗﻮ ﺑِﻪ ﺭُﺥِ " ﻣﺎﺩﺭﯼ " ﮐﻪ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺻُﺤﺒَﺖْ ﮐَﺮﺩَﻧﻮ ﺑﻬﺖ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩﻩ ﻧَﮑِﺶ :| ﺩِﻟِﺶ ﺑِﺸﮑَﻨﻪ ﮐُﻞ ﺯِﻧﺪِﮔﯿﺖ ﻣﯿﺸﮑَﻨِﻪ ...
فکر نکنم حتما الزامی باشه . البته یه فرمی هست که رضایت نامه هست و باید هر دو امضا کنید . شاید همراه بتونه امضا کنه . من خیلی ها رو دیدم با مادرشون اومده بودن
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
منم نجم آبادی رفتم . نمونه هم دکتر حقیقی . نه شناسنامه نه کارت شناسایی . فقط همون جواب غربالگریتو ببر و درخواست دکترت که تو دفترچه هست همین . من تو مطب دکتر یه نفرو دیدم با خواهر شوهرش اومده بود یا کسانی که با مادرشون اومده بودن . فکر نکنم حضور همسر الزامی باشه . زنگ بزن همون آزمایشگاه بپرس
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
هم تو آزمایشگاه فرم میدن هم تو دکتر که امضا کنید . خدایی نکرده برای قبول اون نیم تا 1 درصد احتمال سقط هست
2706