2703
2553
واله هر بیمارستانی دو بار توی دو روز مختلف زنگ بزنی قیمت سزارینو بپرسی دو تا قیمت متفاوت می شنوی زنگ زدم بهمن یه بار می گه 3500 یه بار می گه 4000 زنگ زدم پارسیان یه بار می 3500 یه بار دیگه می گه 4000
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهمن من حضوری پرسیدم سزارین 4تومن ولی اتاق وهمراه اینا جدا حساب میشه که هربار یه چیزی میگن ههههه
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
2720
من الان زنگ زدم آتیه با بیمه تکمیلی گفت 4 تومن می شه که هر چقدر بیمه بده مابقیشو خودت باید بدی منوط بر اینکه دکترت بیمتو قبول کنه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
سلام به مامانای آینده . ایشالا همتون نی نی هاتون و به سلامتی بغل بگیرید . اگه تهرانی هستید یا حومه یه خبر خوب در مورد یه شرکت بیمه که به صورت انفرادی هم بیمه میکنه برای بیمارستانها مثل بهمن صارم پارسیان پاسارگاد و... کاهش هزینه خیلی خوبی داره اگر حتی خودتونم بیمه تکمیلی دارید بازم میتونید از هر دوش استفاده کنید من معلمم بیمه تکمیلی طلایی داشتم ولی از هر دوتاش استفاده کردم هزینه عضویت سالیانه ش خیلی کم بود سالانه 145000 تومنه. زنگ بزنید شرکت خودتون اطلاعات بگیرید 44045463
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...