2410
2553
مثلا پیش 1 مال چند سالگیه؟ مدرسه ها دارت یا باید برم مهدکودک؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه خودت زیاد براش از طبیعت و محیط اطرافش صحبت کن. براش کتاب قصه های خیلی ساده بگیر و با نشون دادن تصاویرش براش قصه رو ساده بگو. وقتی یه چیزی می گه خودت بعد که حرفش تمام شد براش کاملش کن و یا با تکرار چیزی که گفته حرفش رو تایید کن. شعر های ساده و کوتاه 1-2 بیتی براش بخون و .... هیچ مهد کودکی وظایف من و شما رو برا بچه هامون انجام نخواهد داد.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
صدای حیوانات و وسایلی که در اطرافمون هست رو بعد از اینکه نشونش می دی صدا از چی و کجاست براش در بیار و هی با هم تکرار کنید. مثلا وقتی صدای بوق ماشین رو شنیدی بهش بگو رهام این صدای چی بود؟؟؟ بله صدای بوق ماشینه که می گه بوووووق بوووووق بووووووق
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2714
طبق تجربه شخصی من مهد خوب نیست. از سه سالگی بذارش مدرسه زبان...هر روز روزی سه ساعت هم زبانش فول میشه هم کلی بازی دارن ...پیش یک ودو اجباری نیست . به جای مهد و پیش دبستانی مدرسه زبان رو پیشنهاد میکنم