2733
2734
عنوان

معرفی پزشکان به همراه مشخصات

47158 بازدید | 29 پست
با سلام به همه دوستان
در سایت تایپیکهای مختلفی در مورد معرفی پزشک وجود داره لطفا دوستان پزشک خوبی رو که میشناسن به همراه مشخصاتشان تو این بخش قرار دهند که اگر کسی مورد رو خواست خیلی سریعتر بتونه به جوابش برسه
البته من در سایت خیلی کم سرچ کردم و مواردی رو پیدا کردم و اینجا گذاشتم .
دندانپزشک:
zarmita

من یک دکتر خوب میشناسم ولی خانم نیست در ضمن نمی دونم اطفال کار می کنه یا نه . ولی واقعا دکتر خوبی هست. هر کسی از من ادرس گرفته راضی بوده و در ضمن قیمتهای خیلی خوبی هم داره . من شماره تلفنش را می ذارم خودت بپرس تلفن: 88574563-88574800 در ضمن مطبش توی شهرک غرب هست

غزاله

عزیزم من پیش دکتر صالحیار تو دندانپزشکی مدرن میدون هفت تیر میرم کارش عالیه و قیمتش خیلی مناسبتر از مطب هاست من دیروز کارم تموم شد کل دندونام رو اونجا درست کردم خیلی با انصافه

عزیزم من پیش دکتر صالحیار تو دندانپزشکی مدرن میدون هفت تیر میرم کارش عالیه و قیمتش خیلی مناسبتر از مطب هاست من دیروز کارم تموم شد کل دندونام رو اونجا درست کردم خیلی با انصافه 88326255

مرمر

خانم دکتر فریال حاجی زاده ، پاسداران . شماره شو الان ندارم ولی فردا واستون می ذارم . فوق العاده با حوصله ، حاذق و اینکه چون خودشون هم یه پسر سه ساله دارن خیلی خوب می تونن با بچه ها ارتباط برقرار کنن . من که خیلی راضی ام ازشون .

یلدا

4راه فرمانیه....نرسیده به باشگاه فرمانیه...ساختمان دندانپزشکان.....اقای دکتر جباری
zarmita

من توی خیابان سبهر شهرک غرب می شناسم دکتر خیلی عالی هست ولی مسیرت دور میشه
ساحل

بزرگراه رسالت چهارراه تیر انداز - دکتر نوشین خباز - متخصص ارتودنسی - آدرس دقیق و شمارش رو الان ندارم اگه مسیرش برات خوبه بگردم پیدا کنم ...
آبی

همتا جان درمانگاه شبانه روزی نارمک سمت چهارراه تلفخانه ست دکتر اسکوئی کارش حرف نداره جلوی سرش مو نداره عینکیه.
ح

nargess
دکتر محمد تقی‌ آنوش،، مطبش یوسف آباده کارش بیسته حرف نداره شاید یکم گرون باشه ولی‌ عالیه
پروانه

سلام آذر جون. دکتر رضا درستی زاده. دکتر خیلی خوبیه و خیلی با انصافه. الان کارتش رو آوردم. تلفن مطب: 66841055 مطبش خ اذربایجان هستش. فقط هم صبحها توی این مطبشه. کارش حرف نداره. خیلی هم خوب حساب می کنه.

zarmita
تلفن 88574563 مهرکان دکتر رستم زاده به هرکسی معرفی کردم راضی بوده
eli

من دکتر فخیمی رو معرفی میکنم من خودم 3 سا پیشش کار کردم جاش مثل جاهای دیگه بزرگ نیست ولی کارشو من تایید میکنم تو خیابون گرگانه
mona

من پیش دکتر سیدان میرم. زیر پل میرداماد. عالی عالی ... یه تیمن و کاملاً تخصصی کار میکنن
کمی هم قیمتشون گرونه. ولی بسیار متعهدن و الکی سرهم بندی نمی کنن . من خیلی راضیم....
خودش متخصص ایمپلنت و روکش و ایناست
دکتر ترمیمی شون فو قالعادس اسمش و یادم رفت ...

مامان آنی

من دکتر اسماعیلی را معرفی می کنم.کارش عالیه از جدیدترین روش ها استفاده میکنه هزینه هاشم متعادله و مهم تر از همه خیلی وجدان کاری داره اگه لازم نباشه دست به دندونت نمی زنه و بی خودی خرج تراشی نمی کنه روزهای زوجم هست شمارشم ????????

مامان پریناز
همسرم دندنپزشکه.من نباید تعریف کنم ولی خیلی با حوصله و دقیقه. و به استریل بودن وسایل خیلی اهمیت میده.تو کاشانی بعد از بلوار آسیا کلینیک حضرت رسول 3 روز کار میکنه.ولی مطبش خیابان آزادی جیحون هست.مطبش خیلی تمیز تر و پیشرفته تر از درمانگاهه
تلفن مطب:(دکتر آقابابایی)66376728

هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
شقایق و نی نی
تهران - منطقه ? - م. نوبنیاد - جنب کوهستان ششم - پ. ?/?
????????, ????????, ????????
دندان پزشک: متخصص کودکان (اطفال)
تلفن:22804268
2280896
poopak
متخصص اطفال/ فوق تخصص تغذیه اطفال:88369842 دکتر حسن غنی پور
zohrehk(مامان اهورا)
متخصص اطفال فوق تخصص گوارش دکتر عسگر اقبالخواه 44406970
آیلین

متخصص اطفال/دکتر عبداله مومنی 88273293
عسل
اطفال/ماندانا کوهنورد اصلی44411664 پونک
عشق سبز
با احترام به نظر دوستان به نظر من دور دکتر اقبالخواه و کوهنورد رو خط بکشین.اصلا روال کاریشون استاندارد نیست.مثلا کوهنورد حتی زحمت گرفتن یه منشی رو به خودش نمیده.یا اقبالخواه که انگار از سر سیری مریض میبینه.دکتر با.ریان تو اکباتان دکتر خوبیه که خیلی از بچه های سایت بچه هاشون رو میبرن پیشش.همکار دکتر بهرامی هست تو مهراد
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
بهاره جان دستت درد نکنه اینا رو هم اضافه کن

مهر (عضو طلایی)

سلام. من پیش دکترهای مختلفی برای فرزندم رفتم اما اقای دکتر فریدونی یه چیز دیگه بود. خیلی باحوصله و خوش برخورد. امکانات مطبش برای جذب کردن بچه هم عالیه. پیشنهاد میکنم اول اینجا برو تلفن مطبش:88608052-3

rizemize

سلام من دخترم رو پیش دکتر برگریزان میبرم و خیلی هم راضیم. مطبش هم حوالی پارک ساعیه. تلفن 88710125

عشق سبز

دکتر پارسیه فقیه .فلکه دوم صادقیه برج مینا طبقه اول .همونطور که قبلا گفتم مطبش شبیه خانه بازیه و بچه ها اصلا احساس نمیکنن که اومدن دکتر.شمارش هم تو همین سایت هست سرچ کنین.یه دکتر دیگه هم سر خیابون نوزدهم بالای میدون پونک هست طبقه بالای آژانس مسکن که اونم متخصص دندانپزشکی کودکان هست ولی دکتر فقیه بهتره

نینا

مرسی .عشق سبز دخترمو میبردم پیش دکتر فقیه ولی اصلا خوشم نیومد انگار حوصله ی بچهای کوچولورو نداره.بازم ممنون عشق سبز از راهنماییتون.

عشق سبز

دکتر مجتبی مسعودی تو بلوار فردوس که من مریضشم روزهای زوج یه خانم دکتری هست به نام فروتن ..من خودم الان بچه ام رو اونجا میبرم.(باز شماره دکتر مسعودی روتو همین سایت سرچ کنی قبلا گذاشتم )

خدایا برای همه نعمتهایت شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایران دخت

دندانپزشک خانم دکتر آسیه فقیه فرمانیه روبروی باشگاه فرمانیه
تلفن:22804268
22808969

سینا...دخت...

دکتر مهران...........مطبش میرداماد.دندونای پسر داداش منو جراحی کرد...کارش کودکانه و خیلی خوبه

سینا...دخت...

عزیزم دکتر ...مجید مهران......مطبش میدون نو بنیاده
http://www.mmpdentalgroup.com/DR_mehran.html
تهران - منطقه ۱ - م. نوبنیاد - جنب کوهستان ششم - پ. ۱/۲
۲۲۸۳۰۳۳۴, ۲۲۸۰۲۳۳۴, ۲۲۸۰۳۲۲۸
دندان پزشک: متخصص کودکان (اطفال)

خدایا برای همه نعمتهایت شکر
2731
دکتر زنان :
ماریان : توی پیروزی نه ولی تو ازادی استاد معین - دکتر زهرا نادری = بیمارستان صارم هم کار می کنه عالیههه
فاطیما : سلام.تو اون منطقه سراغ ندارم اما دکتر شراره آذری آزاد تو گیشا عاااااااااااااااااااااااالیه.حرف نداره این دکتر.از دوستام هرکیو فرستادم پیش ایشون کلللللی راضی بودن و دعا به جونم کردن:)
سارا : خانم دکتر زهرا توکل
نظرات دوستان در مورد دکتر جلالی زند:
خاطره : من قبلا مریض ایشون بودم دکتر خیلی معمولی هستند و مطبشون هم توی خیابون حافظ
مهتاب مامان هستی : سلام دکتر من هم دکتر جلالی زند هست و بر خلاف خاطره خانوم باید بگم که دکتر خیلی خوب و کاملا دقیقیه و عمل سزارین رو هم پبش ایشون انجام دادم خیلی هم دکتر با خدا و خوش اخلاقیه و توی بارداری کلا خیلی هواسش به همه چیز آدم هست . من که خیلی دوستش دارم . عمل سزارین من رو هم خیلی خوب انجام داد و اصلا بعد از عمل من هیچ مشکل خاص پیدا نکردم خیلی هم قشنگ بخیه میزنه و پرستار ها می گفتن که دکتر برات گلدوزی کرده. من که ازش راضیم. مطبش هم توی خیابون حافظ و توی خیابون جامیه. دکتر شرکت نفت هم هست و توی بیمارستان صارم هم کار می کنه

خورشیدک :کتربیمارستان نفت خیلی دکترخونسردی بنظرم من اگربیمارستان نفت میری دکتر علیزاده .منصف اصفهانی .دانشور فقط دکترهای خوب اون بیمارستان هستند
من زایمان طبیعی تو بیمارستان نفت انجام دادم دکترم دکترعلیزاده بود وشب وقتی رفتم دکترکشیک ظاهرا خانم جلالی زند بودن وپرستاروماماها به دکترعلیزاده خبرندادن ودرپرونده من رو مریض خانم جلالی معرفی کردند ودکترعلیزاده هم ناراحت شد وگفت من 9 ماه زحمت کشیدم حالا هم دیگه شما مریض خانم جلالی هستی وجالب بدونید خانم جلالی درهیچ مرحله زایمان من حضور نداشتند وصبح برای ترخیص اومدن هیچی نگفت که کی بیا .چکاربکن .یا دارویی بده وبعدا هم همه دکترها بخیه های بد منو نتیجه اسهل انگاری دونستند وکم کاری
روانپزشک کودک :
مامان مهسا : کتر حسام فیروزی تلفن 44830284 من کوچولوم میبرم و کاملا راضی هستم البته قبلا پایش هم میبردم اما اینجا یک چیز دیگه هست و همین طور الهه ایینه چی ساختمان پزشکان جم توی شهرک غرب نبش درمانگاه اتیه اونم کارش عالیه
star 18 : ba salam
dr katayoone khooshabi
tel: 88 68 2097
saadat abad
متخصص پوست کودکان:
maman arvin :سلام جیران جون آروین من هم وقتی 2 ماهش بود پوستش قرمز و به شدت دارای آلرژی بود بوردیمش پیش دکتر نبوی که فوق تخصص آسم و آلرژی کودکان و نوزادان بود و خوب شد .مطبش در خیابان دولت -تقاطع بلوار کاوه -ساختمان پزشکان جام جم هست
تلفنش اینه: 22773966- 22593328
2738
متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران :
rizemize :لام عزیزم من دکتر ایزدی رو پیشنهاد میدم. شمارشو میذارم اگر دوست داشتی زنگ بزن وقت بگیر.88728234 موفق باشی.
پزشک پوست و زیبایی در شهرک غرب
من دکتر زهرا قلیزاده رو پیشنهاد میکنم هم کار درمانش خوبه و هم کار زیبایی تا به حال هم به کلی از دوستام معرفی کردم فوق العاده راضی بودند شماره مطبش رو میذارم 22132327
دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت
ادرس سایت : http://www.jamilian.net/
ادرس مطب : خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، نبش کوچه روانپور، برج جم، پلاک 2713، طبقه 2، واحد 2
تلفن تماس : 22052228 و 22011892
میتونید اینترنتی وقت بگیرید ، ایشون سیستم پرسش و پاسخ انلاین هم دارند
مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من- پیشنهاد من است اونجا کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان هست و تمام بخشهای دندانپزشکی مثل ارتودنسی،ترمیمی واطفال را داره،محیطش هم پر از تاب و سرسره و اتاق بازی هست. دختر ناسازگار من که 10 جا بردم ننشست اونجا کارهاش تمام شد و آخرش جایزه هم گرفت . قیمتهاش هم فوق العاده مناسب بود مشکل اونجا دیر وقت دادنه ، اگر 10 دقیقه دیر بری 3ساعت معطل میشی. همین جور مریض پشت مریض می آید و یک سری از پرونده هاش فقط برای شهرستان هاست و یک روز در هفته فقط به مریضهای شهرستانی وقت می دن. روزهای پنج شنبه ففقط بیهوشی دندانپزشکی برای بچه های استثنایی و خیلی ناسازگار انجام می دن شماره اش 77135269 هست نزدیک مترو سرسبز- تو گوگل سرچ کن پیداش می کنی
2706