2703
2716
میخواستم بیام تهران لباس ولوازم ارایش وساعت بخرم عینک مارک اصل هم میخوام خانوما تهرانی خواشا راهنمایی کنید هر جا ادرس میدین بیزحمت بگین کدوم ایستگاه مترو پیاده بشم ممنون از همه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
azizam baraye eynak boro khiyabaneh felestin boorsesh oonjast va gheymatash az tak maghazeh ha behtareh albateh chooneh ham bezan ....saat ham boro mirdamad
baraye lebas ham ke kheily jaha hast nemidoonam salighat chetoriye va cheghadr boodjeh dari vali khob vanak ... pasaj tandis ... pasaj ghaem ... khiyabooneh valiasr ...mirdamad ... pasaj reza nazdikeh bazar ham hast ke migan bad nist vali man tahala naraftam ....
2714
هایپر استار وتیراژه کدوم ایستگاه باید پیاده شم کوچه برلن چی داره کوچه مروی کدوم ایستگاهه ببخشید انقدر سوال میکنم اخه میترسم گم بشم اگرچه تهرانیای عزیز انقدر خونگرمند که باهاشون احساس غریبگی نمیکنید
رها جون برای هایپر باید مترو صادقیه پیاده شی از اونجا با ید یه تاکسی سوار بشی. برای تندیس و قایم هم باید قیطریه پیاده شی و دوباره یه تاکسی سوار بشی راهش کمه. برای مروی هم ایستگاه 15 خرداد
ببین ادم سخت پسندی هستم اهل ات واشغال خریدن هم نیستم دنبال چیزای خوب هستم دیگه یا نمیخرم یا اگه بخرم خوب میخرم میدونی تهران تنوعش فوق العاده زیاده عید اومدم مانتو وشالمو از تهران هفت تیر خریدم واقعا راضی بودم شهر خودمون اصلا تنوع نداره تازه اونروز با بچه اومدم زیاد هم نگشتم ولی واقعا خرید خوبی کردم تو شهر خودمون همه جا رو بگردی همه مدلا مثل هم
تا اینجایی که متوجه شدم از حرفان شما عزیزان هایپر وتیراژه وتندیس وقایم جاهای لوکسی هستند پاساژ رضا وکوچه مروی وسایل متفرقه دارن شریعتی وفلسطین بورس عینک سپهسالار هم بورس کیف وکفش هفت تیر هم مانتو در مورد خیابون منوچهری هم اطلا عات میدین لباس منزل هم بهم گفتن هفت حوض ونارمک بازار بزرگ چجوره چیزای بدرد بخور داره یا خرت وپرتای خونه رو داره
2706