2410
2553
عنوان

خانومای تهرانی عزیز مرکز خریدای با حال تهرانو معرفی کنید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 24432 بازدید | 121 پست
تندیس جنس های خوبی داره توی تجریش

بازار 15 خرداد پاساژ رضا شعبه دومش هم تو کوچه مروی که خود کوچه مروی بازار لوازم آرایش و ادکلن و بهداشتی

میلاد نور در بلوار فرحزادی

خ فلسطین به سمت انقلاب مغازه های فروش عینک های آفتابی

ابتدای خ مفتح نزدیک هفت تیر بازار لباس شب زنانه

خود هفت تیر هم مانتو فروشی زیاد داره

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با تشکر از همه دوستانی که اطلاعات دادن..

نیروانا یه اطلاعاتی درباره امام زاده حسن میدی بی زحمت؟
از میدون ولیعصر چجوری میشه رفت اونجا؟؟
چنساش چه کیفیتیه؟همه چی رو یجا داره دیگه؟لباس و کیف و کفش و این چیزارو میگم..؟
2720
2714
سلام دوستم.
اگه دنبال چیزای خوب هستی اینجاها برو:

اگه چیزای مارک میخوای برو الماس ایران. (بلوار نیروی زمینی) اونجا خیلی از نمایندگی ها هستند اکو، آدیداس، بنتون،....

برای لباس تو خونه ای هالیدی چیزای تقریباً خوبی داره. من یکیش که تو پاسدارانه میشناسم و یکی تو ونک. البته یه مغازه هست تو پاساژ اندیشه (خیابون سهروردی شمالی- میدون پالیزی) طبقه اولش لباس زیر فروشیه هم لباس زیرای عالی و شیک داره هم لباس تو خونه ای های عالی البته کمی گرونه ولی هم خوشگله هم جنسش فوق العاده است.

برای مانتو ونک و میلاد نور(شهرک غرب) رو پیشنهاد می کنم. یه مغازه ای هست به نام home moda که هم پاساژ ونک هست هم میلاد نور. مانتوهای خوبی و اسپرتی داره.

کفش هم تاکید دارم رو اینکه بری یه چیز مارک و درست حسابی بگیری چون هیچ چیزی اندازه پا و کفش مهم نیست
اگه میتونی 100-200 هزینه کنی فقط برو اکو (هم الماس ایران داره یکی هم تو پاسدارانه روبروی گلستان 5) البته جاهای دیگه هم هست.
یکی هم جی اکس GEOX رو پیشنهاد میدم (از 70-80 به بالا) یکیش تو جردنه. یکیش خیابون شریعتی پایین تر از پل صدر.

شال و روسری هم که میتونی از تی تی بگیری که ماشالا همه جا شعبه داره. هفت تیر- تندیس-میلاد نور......

لوازم خونه هم نمیدونم چه طوری میخوای اگه چیز تک و خفن میخوای که فقط برو خانه و آشپز خانه (طبقه 7 میلاد نور- نیاوران- شریعتی-...) اگرم چیز خاص نمیخوای که میتونی همون هایپر همه چی گیر بیاری.

لباس بچه هم هم میتونی بری سنایی (از هفت تیر به سمت میدون ولیعصر میری سمت راسته خیابونش) هم میلاد نور هم میدون محسنی (خیابون میرداماد) چند تا مغازه هست چیزای خوب داره بازم اگه معمولی تر می خوای برو خیابون جمهوری چهارراه ولیعصر.
اگه چیز دیگه ای هم خواستی پیغام بفرست تا برات بذارم چون من اینجا زیاد سر نمیزنم.

امیدوارم تهران گردی بهت خوش بگذره
یقین دارم که روزی پروانه میشویم بگذار زندگی هر چه میخواهد پیله کند
سلام من تازه این تاپیک را دیدم
برای خانه دکوری می خوام و البته با قیمت مناسب چوت وام دارم نمی تونم زیاد هزینه کنم هم تابلو می خواهم و همم چیزی برای کتار ال سی دی .راستی حدود قیمت را هم بگید . ممنونم
2706