2726
من خیلی نگرانم کمردرد هم زیاد دارم. اگه نی نی ۲۸هفته دنیا بیاد زنده میمونه ؟ اونایی که میگن نی نیشون ۷ماه دنیا اومده یعنی چند هفته بودن ؟
دکترت چی میگه????? هفت ماه میشه 30 هفته
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
هر کی که کمر درد داره که زود زایمان نمیکنه چرا انقدر نگرانی بیشتر این دردا تو بارداری طبیعیه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم درست میگه 28هفته میشه 7 ماه دکتر من هم هر 4 هفته رو یک ماه حساب میکنه اره عزیزم زنده میمونه بچه رو توی دستگاه میزارن ولی خیالت راحت باشه درد کمر توی این ماه ها خیلی ها دارن من که دکترم گفته هر وقت درد داشتی شیاف پروژسترون بزن
2728
من هم کمر درد دارم و هفته 28 هستم ولی نمیدونستم کمر درد ممکنه زایمان زود رس بیاره!!!!!!!!! واقعا جدیه؟
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
اگه کمر درد با استراحت خوب بشه فکر کنم مشکلی نداره. من تمام استخوانهای لگنم هم درد میکرد ولی زیاد استراحت کردم خوب شد. بیشترش ماله بیخوابیای شبه.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
منم تو هفته ۲۸ ام. این فکرا تو ذهن منم میاد. گمون میکنم طبیعی باشه. اگه نینی الان بیاد خدایی نکرده باید یه ماهی تو دستگاه بمونه شایدم بیشتر. احتمال زنده موندنش بالاست ولی با هزینه گزاف. به نظر من بهتره انرژی مثبت بدیم و این افکارو از خودمون دور کنیم. انرژیمونو رو چیزای دیگه بزاریم. اگه خدا بخواد تا آخر همون تو میمونه انشالله.
منم اگه به هفته ی ۲۸برسم حداقل خیالم راحت میشه که اگه نی نی بیاد زنده میمونه . چون همش نگرانشم . ایشالا که ۹ماه بمونه و زودتر نیاد . فقط ادم خیالش راحت تر میشه