2737
2739
سلام، من 4/19 اولین روز آخرین پری بوده، 31 تیر اقدام داشتم و 24 مرداد رفتم آز بتا دادم و 253 بود ( مثبت بود)، امروز 3 شهریور من رفتم واسه سونو، میگه که ساک حاملگی و کیسه زرده دیده شده ولی جنین و ندیده، بنظرتون چی باید بکنم ؟ طبیعیه ؟ گفته 2 هفته دیگه بیا مجددا واسه سونو بنظرتون سن حاملگی الان چند هفته است ؟ خیلی نگرانم
منم همینطور بودم بعداز دو هفته همه چیز درست شد و جنین دیده شد.
🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم مشکل شما رو داشتم کیسه زرده رو دیده بود. سن حاملگیت پایینه. باید صبر کنی من 3 هفته بعدش رفتم تشکیل شده بود.
اگر می خواهی بدانی ثروتت چقدر است, پولهایت را نشمار! قطره اشکی روی گونه ات بریز, تعداد دستانی که آن را پاک می کنند ثروت توست
واسه منم همینجوری شد. بار اول فقط ساک رو دید. دو هفته بعد که رفتم جنینم دید. نگران نباش.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
عزیزم دستگاه سونوازروزاول پری سن بارداریت رو حساب میکنه چون اون تخمک بارورشده از روزاول پری ایجادشده بنابراین بایدسنش ازاون موقع حساب بشه نگران نباش اگه خیلی نگرانی یه دعا هست توی مفاتیح به اسم مقاتل بن سلیمان بخونش بنده خداگفته اگه خوندین و حاجت نگرفتین منولعنت کنین دعای مجربی هست
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!
ممنونم فاطمه جون، ولی مگه تخمک تو روز لقاح بارور نمی شه ؟ روز لقاح که باید حداقل 14-15 روز بعد از روز اول پری باشه، عجیبه؟ من 31 تیر که حدود روز 14 پری بوده اقدام داشتم، چطور آخه ؟ گیج شدم؟ خیلی نگرانم .... :-(
2706