2733
2739
آخی عزززیزززم.مبارک باشه.ایشالا به سلامتی زایمان کنی و دختر نازت رو بغل کنی
ﮐُﻠُﻔﺘﯿﻪ ﺻِﺪﺍﺗﻮ ﺑِﻪ ﺭُﺥِ " ﻣﺎﺩﺭﯼ " ﮐﻪ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺻُﺤﺒَﺖْ ﮐَﺮﺩَﻧﻮ ﺑﻬﺖ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩﻩ ﻧَﮑِﺶ :| ﺩِﻟِﺶ ﺑِﺸﮑَﻨﻪ ﮐُﻞ ﺯِﻧﺪِﮔﯿﺖ ﻣﯿﺸﮑَﻨِﻪ ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا به سلامتی معاینه شدی?
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ایشالا میشه بازم معاینه میکنه? لگنت خوب بود?
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
دروغ چیه عزیزم توهین نکن لطفا . درد دلم همینه دیگه عزیزم حتما باید بیام قصه تعریف کنم بشه درد دل. ته همه درد دلا مشکلات مالیه. کار شما زشت تره. مگه من درباره جنسام دروغ میگم که بخوام با دروغ بفروشم؟ واقعا که چه راحت حرف میزنید پست میزاری بیشتر دقت کن چی میگید. بعدم واستا طرف بیاد از خودش دفاع کنه.
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
چرا نشه؟ ایشالا همونی که بخوای میشه. سیسمونی دخملت رو هم الان دیدم.خیلی خوشگل وناز بود.دستت درد نکنه.مامانی .ایشلا به خوبی وخوشی ازشون استفاده کنه
ﮐُﻠُﻔﺘﯿﻪ ﺻِﺪﺍﺗﻮ ﺑِﻪ ﺭُﺥِ " ﻣﺎﺩﺭﯼ " ﮐﻪ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺻُﺤﺒَﺖْ ﮐَﺮﺩَﻧﻮ ﺑﻬﺖ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩﻩ ﻧَﮑِﺶ :| ﺩِﻟِﺶ ﺑِﺸﮑَﻨﻪ ﮐُﻞ ﺯِﻧﺪِﮔﯿﺖ ﻣﯿﺸﮑَﻨِﻪ ...
خانومه شک با این روش شما کاربرهارو با ترفند کشوندی تو تاپیکت بعد میبینیم تاپیکه فروشه اگه راس میگی ترفند نیست بگو حنس فروشی دارم ادم حرصش میگیره میاد تو تاپیک میبینه فروشه جنسه و گول خورده این توهین به کاربراس

Lilypie Maternity tickers
2706