2703
2553
سلام خانومای مهربون من Pco دارم البته از سونوگرافی یکسال قبل فهمیدم تصمیم داشتم از مرداد اقدام کنم واسه بچه دار شدن . از 24 خرداد پریودم تموم شده اصلا پریود نشدم. رفتم دکتر واسه چکاپ قبل از بارداری و مشکل پریودم. من همیشه قبلا ها با چند روز تاخیر پریود میشدم اما حالا بیشتر از دو ماهه خبری نیست و نگرانم دکتر پرونده منو نگا کرد گفت Pco داری واسه همین یعنی تنبلی تخمدان . پارسال چنین حرفی نزده بود منم اون موقع فکر بچه نبودم. آزمایشاتم خوب و نرماله و فقط کم کاری تیروئید دارم که اونو دارو داده پزشک غدد البته یه جزئه و دکتر گفت مساله ای نداره میتونی حامله شی. اما واسه تنبلی تخمدان نگرانم که نکنه بچه دار نشم . الان 9 روزه هر دوازده ساعت پروژسترون میخورم. و بعد از صبحانه و بعد از شام متفورمین و روزی یه اسید فولیک میشه کمک کنید و دکتر خوب تو تبریز اگه سراغ دارید بگید. مرسی
تیروئید کم کار باعث چاقی میشه چقدر اضافه وزن داری گلم ؟ منم پلی کیستیکم و اضافه وزن دارم با قرص حل نشد الان تو رژِمم
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اگه شوشو مشکل نداره به نظر من با خوردن رازیانه و قرص ویتاگنوس احتمال زیاد جواب میگیری پیاز درمانی هم خیلی خوبه البته رعایت این رژیم غذایی سخته اما به شیرینی بعدش می ارزه
یه صلوات یرا تموم شدن انتظار همه منتظرا بفرستید..... اللهم صل علی محمد و ال محمد
2714
البته سقط شد اما به این نتیجه رسیدم که بی تاثیر نبوده واسم پیاز درمانی سرچ کنی میتونی مطالب زیادی پیدا کنی روزانه نیم ساعت قبل ناهار و شام یه پیاز متوسط نارنجی 10 دقیقه در اب بدون کلر بجوشانی و اب پیازو بخوری میگن برا از بین بردن کیست های ریز و بزرگ شدن فولیکول خیلی موثره
یه صلوات یرا تموم شدن انتظار همه منتظرا بفرستید..... اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706