2726
بهار جان من یه مدت پیش دکتر حقیقی میرفتم. دکتر خیلی خوش برخورد و مهربون و دلسوزیه. من تقریبا راضی بودم ازش. اما مطبش گاهی اوقات خیلییییییییی شلوغ میشد و شاید 2 ساعت باید معطل می شدم.صبح ها خلو تره. البته من یک سالی هست که پیشش نرفتم.
بچه ها کسی پیش دکتر حقیقی رفته؟خوبه؟
یکی از بچه ها دکتر صفارزاده رو پیشنهاد داده بود.ولی من زنگ زدم برای 1شنبه هفته ی آینده وقت داشت فقط.من کارم یه ذره اورژانسیه باید زودتر برم.محلش هم نزدیکمه.اگه کسی راضیه زنگ بزنم وقت بگیرم
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من حدود هفت هشت ماهیه پیش دکتر حقیقی میرم. به نظرم دکتر خیلی خوبیه. از یک سال قبل از اینکه پیشش برم مدام لکه بینی داشتم پیش دو تا دکتر رفتم یک سال تموم یه عالمه دارو خوردم اما وضعیتم اصلاً تغییری نمیکرد. یه ویزیت که رفتم پیش دکتر حقیقی توی همون بار اول مشکلم رو تشخیص داد.

بسيار بسيار عالي و بي نظير هر چي از كمالات ايشون بگم بازم كمه تشخيص خوب ،رفتار و منش عالي، واقعا تمام حسنات را ايشون دارا هستن اينجاست كه فرق انسانهاي تحصيلكرده اونم از نوع پزشك مشخص ميشه الهي هميشه سلامت باشن و از خدا بابت يه همچين دكتر فرشته اي مثل ايشون سپاسگزارم 

بسيار بسيار عالي و بي نظير هر چي از كمالات ايشون بگم بازم كمه تشخيص خوب ،رفتار و منش عالي، واقعا تما ...

شماره مطبشو داری؟ چطور میتونم نوبت بگیرم برم پیشش ؟ عجله دارم. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
سلام خانوما، دکتر حقیقی واقعاااا دکتر با سوادی هستن ، من تنبلی تخمدان داشتم با دفعه اول که ویزیت شدم ...

شماره مطبشو داری؟ چطور میتونم نوبت بگیرم برم پیشش ؟ عجله دارم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
من حدود هفت هشت ماهیه پیش دکتر حقیقی میرم. به نظرم دکتر خیلی خوبیه. از یک سال قبل از اینکه پیشش برم ...

من خودم مريض ايشون هستم هم از نظر علمي خيلي اعتماد منو جلب كردن هم از نظر روحي خيلي حمايت ميكنن مريض ...

بهار جان من یه مدت پیش دکتر حقیقی میرفتم. دکتر خیلی خوش برخورد و مهربون و دلسوزیه. من تقریبا راضی بو ...

2706