2410
2553
تجربه شخصی برخورد با دکتر! شیدا شمس: بیشتر از ۳۰ ثانیه برا مریض وقت نمی زارن. حداکثر ۳۰ ثانیه تا یک دقیقه. هیچ ارزشی هم برای بیمار و اثرات مخربی که ممکنه داروهاش روی سلامتی بیمار در دراز مدت بزاره قائل نیست. فقط پول براش مهمه. من و دوستم برای مشکلی که دوستم داشت با هم رفتیم. مشکلش این بود که موهاش می ریخت. دلیلش یه بیماری بود که در نتیجه اون سیستم دفاعی بدنش موهاش رو پس می زد. به دوستم دارویی داد که سیستم ایمنی بدن رو تا حد زیادی از کار می انداخت. این نکته رو هم بگم که داروش رو فقط از یه داروخانه می شه خرید و با قیمت بسیار زیاد. من با توجه به اینکه خودم داروساز هستم، دوباره و این بار تنها و بدون دوستم رفتم پیشش. در اون ۳۰ ثانیه ای که دوباره تونستم ببینمش ازش پرسیدم من: این داروها اثر مخرب نداره؟ شمس: چرا داره. من: خب طولانی مدت خوردنش ضرراتش بیشتر از فوایدش هست که. شمس: چیکار کنم؟ من: خب نخوره! شمس: موهاش می ریزه! من: پس چرا بهش نگفتین؟ بهتر از اینه که بیماری مهمتری بگیره! شمس: من نمی تونم در مورد یه بیمار دیگه با شما صحبت کنم پایان!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم راجع بهش خیلى تعریف شنیده بودم البته شنیده هم بودم که داروهاش خیلى گرونه و وقتم نمیده!!! کسى دکتر جزایرى رو میشناسه؟؟؟ خیابان مهناز(صابونچى فعلى) مطبشه؟؟؟
2456
خاله من پیشش میرفت. اونقدرام خوب نیس دکتر پروین منصوری خیلی بهتره و دکتر نخعی که البته هردو خیلی سخت نوبت میدن
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2714
تجربه شخصی برخورد با دکتر! شیدا شمس: بیشتر از ۳۰ ثانیه برا مریض وقت نمی زارن. حداکثر ۳۰ ثانیه تا یک ...

واقعا؟؟؟؟؟؟؟ من یه مشکل پوستی خیلی بزرگ دارم ک شنیدم درمانش فقط پروفسور شمس بلده

2706