2737
2739
عنوان

توروخدا کمک…خیلی میترسم

500 بازدید | 29 پست
وای خیلی ناراحتم. الان تن ماهی باز کردم اصلا حواسم نبود بجوشونم. یه تیکه شو کذاشتم تو دهنم. بعد یهو یادم اومد نجوشوندم. باردارم هستم. خیلی میترسم واسه سم بوتولیسم. خیلی ناراحتم. علایمشم تا24ساعت میتونه نشون داده بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اصلا تو بارداری و شیردهی تن ماهی نخور
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نترس ساراگلی جان ایشالا که هیچی نمیشه. خدا خودش مراقب خودت و نینیت هست... ما هم همگی دعا میکنیم که چیزی نشه، اصلا هر کدوممون یک صلوات براتون میفرستیم"اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"
شک نکن. درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی... ناگهان نوری نمایان می شود... معجزه ای رخ می دهد و خدا از راه می رسد...
ببخشید معذرت از همگی نمیتونی بالاش بیاری؟
البته چیزی نیست اما با استرسی که شما داری شاید اونطوری خیالت راحتتر شه
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2706