2737
2739
چه کنم دخترم از بچه ها میترسه اول این جور نبود از وقتی یه بار یه پسره تو پارک هولش داد یکی هم ازش توپ گرفت یکی هم چوب گرفت روسرش کلا دیگه میترسه ببریمش پارک نمیره سمت سرسره وتاب چه کنم نگرانم؟
دنیای امروز دنیای دلگیریه همه تنهان خودم هم واقعا تنهام خدا رو شکر که شوهرم ودخترمو دارم . ادما انگار همه میخوان ازارت بدن دارم سعی میکنم ببخشم ولی نمیشه .
عزیزم نترس.. طبیعیه. دخترت فقط ترسیده. دنیای کوچولو ها ترس زیاد داره و با این چند تا اتفاق کمی دچار هراس شده.. با گذر زمان درست میشه. فقط باید بهش اطمینان بدی که همیشه مواظبش هستی و اتفاقی نمی افته تا حس امنیت کنه و بگی همه مثل هم نیستن تا ترسش بریزه
خدایا عشقم السا رو زیر سایه خودت حفظ کن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخ آخ دست رو دلم نذارین که خونه پسر میبینن انقدر گریه میکنن که حد نداره
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
خوب پس فقط دختر من نیست من کلی ترسیده بودم
دنیای امروز دنیای دلگیریه همه تنهان خودم هم واقعا تنهام خدا رو شکر که شوهرم ودخترمو دارم . ادما انگار همه میخوان ازارت بدن دارم سعی میکنم ببخشم ولی نمیشه .
الان یه کم بهتر شده چند روز پیش بردیمش پارک اصلا نرفت سمت سرسره ها اینقدر نشستیم تا ترسش ریخت ومنم تا بالای سرسره باهاش رفتم ویه کم بازی کرد منم کلی ذوق کردم
2738