2410
2553
سلام خانمها خوب هستین؟ من 4 سال هست که ازدواج کردم دو سال اول رو قرص خوردم البته بدون مشورت با پزشک بعد قرص رو قطع کردم و طبیعی پیشگیری کردیم حالا میخوام باردار شم یعنی یه ماهه که اقدام کردیم البته قبلا دکتر رفتم و چک آب کامل دادم و هیچ مشکلی نداشتم میخواستم ببینم معمولا چقد طول میکشه که باردار شم کسی چیزی در این رابطه میدونه؟نیازی هست تحت مراقبت پزشک باشم یا نه؟به نظر خودم اصلا فک نمیکنم باردار شم:))لطفا راهنماییم کنین نگرانم...
سلام دوستان منم خیلی میخوام باردار باشم هنوز بیبی چک استفاده نکردم میترسم مثل ماهای دیگه منفی باشه سوزش سردل دارم تو شکمم تیر میکشه یعنی علائم بارداریه؟؟ یکی جواب بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خانوما من از 5 صبح تا حالا نتونستم از درد معده و تهوع بخوابم.. معدم خیلی شدید درد میکنه اصلا نمیتونم به پهلوهام دراز بکشم.. یه هفته ای میشه ک نوک س ی ن ه هام حساس شده و گاهی دلم تیر میکشه.. کمر درد دارم و هرلحظه حس میکنم ک الان پری میاد با اینکه 5 روز به پری مونده و من همیشه فقط همون روزی ک قراره پری بیاد علائم دارم نه انقد زووود.. به نظرتون خبریه؟الان بی بی چک جواب میده؟! 4 ماه ک تو اقدامم و این ماهم روزای تخمک گذاری نزدیکی داشتم
خانوما من از 5 صبح تا حالا نتونستم از درد معده و تهوع بخوابم.. معدم خیلی شدید درد میکنه اصلا نمیتونم به پهلوهام دراز بکشم.. یه هفته ای میشه ک نوک س ی ن ه هام حساس شده و گاهی دلم تیر میکشه.. کمر درد دارم و هرلحظه حس میکنم ک الان پری میاد با اینکه 5 روز به پری مونده و من همیشه فقط همون روزی ک قراره پری بیاد علائم دارم نه انقد زووود.. به نظرتون خبریه؟الان بی بی چک جواب میده؟! 4 ماه ک تو اقدامم و این ماهم روزای تخمک گذاری نزدیکی داشتم
2714
سلام من تازه عضو شدم...ایا اسهالو درد هایی مثل درد پریودی تو شکم و بی حوصلگی و خوابیدن زیاد میتونه نشونه حاملگی باشه؟ بعداز نزدیکی قرص اورژانسی خوردم ممکنه اثر نکنه یا 100%عمل میکنه؟؟؟؟
سلام دوستان من دهم این ماه اقدام به بارداری کردم همه حالتای درد زیر شکم و‌کمر. درد و حالت تهوع خفیف و دردناک شدن سینه هارو دارم الانم ۲۶ام موعده پریودیمه برام دعا کنید منم باردار باشم
خدایا شکرت😘😘😘
2706