2737
2734
منم نی نیم دو هفته بزرگتر میزد سزارینی یا طبیعی؟ من نتونستم طبیعی بیارمش سرش نیومد تو لگن چون درشت بود دیابت داری؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه اولم سزارین بود.3300 به دنیا اومد.تازه ازمایش دیابت دادم خوب بود.راستی سوزش شدید هم دارم .گاهی هم ترشحاتم پنیره پنیره است.تا حالا چند تا بسته کلوتریمازول استفاده کردم.می ترسم برا سلامتی بچه
بابا بیخیال خواهر من موقع تولد 4کیلو و نیم بوده میخواستیم از کمرش آب بکشندن که اگه دور از جون اینجوری میشه فلج میشه بابا جلو رفته از دست پرستار بچه گرفته حالا هم ماشاا صحیح و سالم یک ماه دیگه مراسمدعقدشه دکترا فقط بلدن استرس بدن البته بعضی یه بچه هم وزنش خوبه یه کم بالاتره به مادر باردار استرس میان درمن سونو گرافی همیشه دخترشون صد در صد نیست
وقتی اورجینال به دنیا اومدی...حیفه کپی از دنیا بری...خودت باش!
خوب دیگه نگران وزن بچه نباش
من بچه اولم 3350 بود
دومی 4200..تازه کلی رژیم گرفتم وزنش بالا نره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عفونت باید درمان بشه . منم دو سه بار میکونازول مصرف کردم
2738
دختر من تو هفته 37 تازه 3 کیلو شد.هر هفته 250 گرم اضافه میکنه.تا بیاد به دنیا بیاد وزنش تکمیل میشه.3 کیلو وزن نرماله نگران نباش.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....