2737
2734
عنوان

بازم سقط شد،خداااااااااااااااااا

1301 بازدید | 28 پست
امروز تو هفته 5 بازم سقط شد،بخدا دیگه خیلی افسرده شدم،پنج ماه قبل بارداری خارج رحم داشتم ،بارداری اولم خیلی راحت بود ولی انگار بچه دوم خیلی سخت تر از اولیه،بچه ها به نظرتون ماه بعد می تونم اقدام کنم با توجه به این که سن بارداری پایین بود یا باید صبر کنم؟متاسفانه اینجا یه دونه متخصص زنان بود که اونم خودش رفته زایمان کنه،الان دستم از زمین و آسمون کوتاهه،کسی می دونه نیاز به سونو دارم یا نه؟؟؟؟
خدایا به خودت سپردمش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی رودا جان،من اصلا نتونستم دکتر برم ،ولی خود به خود سقط شد با وجودیکه این بار خیلی مراقبت کردم،نمی دونم چیکار کنم ،می ترسم ،در عین حال طاقت صبر کردن هم ندارم می خوام بدونم نمی شه ماه بعد اقدام کرد؟؟
خدایا به خودت سپردمش..
2728
عزیزم. .غصه نخور.....مقاوم باش...با تمام قوا...به هدفت که نی نی دار شدن هست..فکر کن....اول خدا ...بعدشم خودت .....عزیزم...حسابی خودتو تقویت کن...برای بارداری بعدی
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
2738
من مقاله یه دکتر خیلی معروف انگلیس رو خوندم که گفته بود این سه ماه صبر بعد از سقط اصلا پایه علمی نداره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عزیزم قبل از بارداری مجدد حتما برو دکتر آز هورمونی بده
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
وای مامان سینا کوچولو من فکر نمی کردم بارداریم اینقدر طول بکشه ،آخه نمی خوام فاصله سنی پسرم و بچه دوم بیشتر از این بشه،همین الان 5 سال و نیم داره،من آدم صبوری نیستم ،واقعا وقتی می بینم بعضی ها چه صبری دارن غبطه می خورم
خدایا به خودت سپردمش..
2706