2737
2734
قطره کولیک ezبهش میدم ولی زیاد اثر نداره .بهم میگن شاید شیرم سنگینه از کجا باید بفهمم
عزیزم چند قطره عرق نعنا با اب قاطی کن بده بخوره من گاهی کلپورم ابشو میدادم مفید بود راحت میشد غذای نفخ دار نخور من تا 5 ماه اصلا لب به این مواد نمیزدم مثل برنج حتی برا سوپ هم جو رو حتما خیس کن
کیمیای من با اومدنت به زندگیم معنا بخشیدی ازت ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بادنجون وبرنج و جو حتی بعضی میوها مثل هلو الو بقیش نمیدونم یادم نیست من خورشت مرغ میخوردم این مدت چون خیلی حساس بود بیشتر مواد غذایی بهش نمیساخت دلدرد داشت خدا برات حفظش کنم عزیزم
اگه اب کلپوره خواستی بدی حتما یه کوچولو شیرین کنی چون تلخه من میادم هم دلدردش خوب میشد هم خواب اور بود میخوابید راحت زیادم ندی بهش خوب نیست کاهو نمیدونم کلمم نخور
اگر بالامیاره ک ریفلاکس ممکنه باشه اگر نه عرق نعنا بده در روز چندبار باسشوار دلشو گرم کن موقع درد دستتو بگیر زیر دلش بلندش کن آروم میشه
یاد باد آنکه زما وقت سفر یاد نکرد. به وداعی دل غمدیده ما شاد نکرد
2738
بعاد شیر خوردن حتما نگه دار اروغ بزنه.شیرخشت بود اسمش فک کنم اینم خیلی خوبه بدی بهش موقع دلدرد داره زور میزنه بغلش کن شکمشو بذار رو سینت بهتر میشه راحتتره
از عطاری کلپوره بگیر یه لیوان اب جوش یکمشو قاطی کن رو سر لیوان یه چیزی بذار که گرماش نره دم بکشه یکم بعد از صافی رد کن خیلی تلخه یکم شیرین کن 2تا3 قاشق بده بخوره خودتم بعد غذا بخوری هر وعده خیلی خوبه عرقیجات بگیر بخور بعد هر وعده غذایی تا اذیت نشه گل دخترت
چند قطره عرق نعنا بهش بدی خوب میشه غذای نفاخ نخور من هنوز واسه پسرم رعایت میکنم بعد ار هر غذا که خودت میخوری یه قاشق عرق نعنا بخور هرکاری بکنی نی نی ها تا 3 ماه همینن خدا برات حفظش کنه
بخشش و عفو داشته باش..... مثل خورشید
2706