2410
2553
عنوان

استفاده از اپی لیدی یا کرم موبر..؟

12005 بازدید | 11 پست
سلام دوستان،من الان 4 ماهمه به نظر شما برای اپیلاسیون بخصوص ناحیه ران و باسن از اپیلیدی استفاده کنم یا کرم موبر ،البته احساس میکنم اپیلیدی ارتعاش داره ،به نظر شما خطرناکه؟کرم موبر چطور؟
عزیزم دکتر به خواهرم که باردار بود گفته بود که اصلا از اپیلیدی استفاده نکنه جون رو عصب جنین تاثیر میزاره
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم دارم دیوونه میشم دیگه مامانااااااااا
روی رون و ساق پام رو خودم با این موم های ورقه ای برمیدارم نمیزارم زیاد بشه که درد بگیره خیلی راحته ولی منطقه ممنوعه رو چی کار کنم اصلا دیگه نمیبینم که شیو کنم ... موبر هم یه بار زدم دکترم کلی دعوام کرد اپی لیدی هم گفت دیگه ماههای آخر نباید بزنی اگرم میشد که اونجارو نمیتونسم اپیلیدی کنم!!!! میخواستم برم سالن ولی هم میترسم درد و تکونش بچه رو اذیت کنه هم یه دفعه به شکمم ضربه بخوره....واقعا که مصیبتی شده ها
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714
از همه بهتر پودر موبر هست من مارک دپی میگیرم ماهی دو بار هم مجازه و دکتر گفت ضرر نداره
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
ااااای وااااااااااااااای من تقربیا دوهفته یه بار اپلیدی استفاده میکنم اصلا نمیدونستم خیلی به موحساسم یه زره که جونه میزنه سریع اپلیدی میکنم.فدا نینیم بشم الان اعصابش کلی خورد شده
ااااای وااااااااااااااای من تقربیا دوهفته یه بار اپلیدی استفاده میکنم اصلا نمیدونستم خیلی به موحساس ...

می‌دونم پست قدیمیه ولی توروخدا جوابم بدید .من دیشب پاهامو اپلیدی کردم الان شدیداً نگران بچه‌ ام احساس میکنم تکون نمیخوره برای شما مشکلی پیش نیومد؟عحب غلطی کردم ،😭