2737
2739
عنوان

راه رفتن پسرم دیر شده؟

7018 بازدید | 37 پست
مامانا پسرم یکسالش تازه تموم شده اما راه نمیره ، روی پاهاش فقط چندثانیه بدون کمک میتونه وایسته . اما دست به جایی میگیره و راه میره مثه مبل و میز و ... چهاردست و پاهم نرفته دیگه کلافه شدم هرجا میرم میگن پس چرا راه نمیره
از روزی که مادر شدم دیگه نتونستم بدون شرمندگی به چهره مادرم نگاه کنم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم میتونم صبرکنم ها این اطرافیان کلافم کردن بسکه میگن پس چرا چهاردست و پا نمیره راهم که نمیره پس بچه فلانی که دو ماه از این کوچیکتره راه میره و .....
دیگه باور میکنین سعی میکنم کمتر جایی برم که چیزی نشنوم مخصوصا اگه جایی بدونم بچه این سن و سالی هست
2738
واقعا اطرافیان اددمو دیوونه می کنن خیلی بچه ها چهار دستو پا نمی رن هر کی هر چی گفت بگو بچه ها با هم فرق دارن بچه ام تحت نظر دکتره مشکلی هم نداره
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
میخواستم ببینم دکتر ببرمش؟ اخه تو همین نی نی سایت زیاد شنیدم که برای راه افتادن یه امپول کلسیم دی زدن
کاملا عادیه پسر من نزدیک 14 ماهشه تازه یکی دو هفته است می تونه بی کمک چند ثانیه واسته
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
من یه سالگی بردمش دکتر راه هم نمی رفت فقط دکتره گفت تاتی تاتیش کنم جلوش (یعنی دستشو بگیرم راش ببرم رو تخت معاینه) پاهاشو نگاه کرد که خوب می ذاره زمین یا نه
2706