2737
2734
9ماه بارداریمو انسولین زدم الان تقریبا 2هفته دارم تا زایمانم دیگه اصلا قندم کنترل نمیشه صبحا ناشتا قندم رو 137 یا 120 ایناس 4تا صحانه میزنم 4تا ناها 4تا شام انسولینیم دارم واسه شب که 5تا از اون میزنم واسه اینکه تو طول شب قندم بالا نره اما هیچ فایده نداره
اربابم علی اصغر (ع) فرشتمو بهم داد از لطفت ممنونم اربابم
فقط به فکر بچمم نکنه زبونم لال مشکلی بعد زایمان واسش پیش بیاد خیلی استرس دارم به خدا دارم روانی میشم میگم نکنه قندش بیفته بچم بعد زایمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم قندم بالاست با آزمایش 95بوده ولیبادستگاه 93 تا 110 رفته ناشتا 2ساعت بعد غذا هم 120 منم بیخیال شدم دیگه چک نمی کنم اگه نی نی زیاد تکون بخوره قند بالاست ؟
عشق حقیقی مانند روح است . همه در باره آن صحبت می کنند ،‌اما عده کمی آن را دیده اند.
من که چند بار امتحان کردم وقتی حرکاتش خیلی زیاده غیر طبیعی بود امتحان میکردم بالا بود مخصوصا شبا که من میخوابیدم طفلکم همش داشت تکون میخورد
عزیزم با دکترت مشورت کن به نظرم کم میزنی من 6 تا صبح 12 تا ظهر میزنم اگه بازم بالا بود 2 تا 4 واحد بعد از ظهر میزنم و 8 واحد هم شب....برنج هم فقط ظهرها در حد یه کفگیر شبها فقط پروتئین میخورم....یعنی روزی بین 26 تا 32 واحد میزنم....مهم اینه که قندتو کنترل کنی و بتونی بخوری....گرسنه نباید بمونی زدن انسولین از کم زدنش بهتره....این نظر دکتر منه...
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
2706