2726
سلام دوستان- من در دوران بارداری مطالعات وسیعی در مورد مراحل بارداریم انجام میدادم ولی از همه مهمتر برام پیدا کردن یه بیمارستان دولتی خوب برای زایمان بود- بر اساس مطالعاتی که داشتم شک نداشتم که باید زایمان طبیعی انجام بدم ولی به خاطر شنیدن خاطرات رنگ و وارنگ و وحشتناک بقیه افراد فامیل از زایمان طبیعی خیلی ترس داشتم که اون بلاها سر منم بیاد و منم دچار تخریب روحی بشم- ولی بالاخره تصمیم گرفتم برم بیمارستان چمران چون هم کادر پزشکی بسیار قوی داره و هم بیمارستان دوستار مادر و کودک شناخته شده ،کلاسهای آمادگی قبل زایمان داره، اجازه داری در حین زایمان طبیعی یه همراه خانم داشته باشی که اونم باید 4 جلسه بیاد کلاس آموزشی،اتاق زایمان خصوصی داره و هر مادر تو ده اتاق مجزا و مجهز زایمان میکنه و از اول تا آخر زایمان و تا 2 ساعت بعد زایمان به همراه نوزادش اونجاست و از همه مهمتر اخلاق عالیه کادر ماماییشه که واقعا خاطره خوبی رو برات به ارمغان میاره -دستو پنجه ی همشون درد نکنه من که واقعا راضی بودم- هر سوالی در این زمینه دارید بپرسید اگر بدونم دریغ نمیکنم.
فروش ویژه عسل طبیعی با موم طبیعی ارومیه شهر خوی هرکیلو 20 تومان (ارسال رایگان) شماره تماس 09370900602
مامان زینب به سلامتی مبارک باشه و قدم نی نی خیر باشه براتون هزینتون چقدر شد بیمه چی بودین منم بیمه ارتش دارم آخه
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکتر خودم اونجا نمیاد وکرنه تعریفشو زیاد شنیدم دو سه باری گذرم افتاده خوب بودن کادرش
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
2728
بیمارستانش برا وزارت دفاعه و با نیروهای مسلح قرارداد داره ولی به هر حال دولتیه و الان زایمان طبیعیش رایگانه ولی خدایی امکانات بلوک زایمانش مثل بیمارستانهای خصوصیه
فروش ویژه عسل طبیعی با موم طبیعی ارومیه شهر خوی هرکیلو 20 تومان (ارسال رایگان) شماره تماس 09370900602
یعنی شما رایگان شد کلا بعدش یه سوال اینکه به نی نی هم لباس اینا چیزی میدن یا باید خودمون ببریم
من قبل تصویب این قانون زایمان کردم 6/11/92 ولی هزینم با بیمه حدود 200 تومن شد- من آخرین بار به قصد شرکت در کلاس رفته بودم ولی وقتی دکتر آزمایشمو دید گفت قندم 222 شده وباید سریع زایمان کنم و ما اصلا ساک بچه نبرده بودیم ولی همه چی دادن لباس و ...
مرسی عزیزم ما علاوه بر ارتش بیمه مکمل کوثر هم داریم فکر کنم سز هم بشم بازم رایگان بشه برامون نهایت تا 500 ! خیلی بشه ممنون از راهنماییت منم خیلی تعریف شنیدم ازشون
خواهر من بیمه نداره اصلا اونم رایگانه؟ آدرسشو میدی عزیزم؟یاشماره تلفن؟
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
سیمرغ جان فقط اینو بدون که کادری که بالا سرته کاملا مجربه و متخصص زنان هم مدام بهت سر میزنه و اگر واقعا لازم دیدن این کارو انجام میدن وگرنه خودشون هیچ اصراری به این کار ندارن
سایه جان زایمان طبیعی در بیمارستانهای دولتی برا همه خانمهای باردار رایگان شده و ربطی به بیمه هم نداره- اگه تو اینترنت بگردی آدرس و تلفن دقیقشو تو سایت بیمارستان میتونی پیدا کنی
سلام من شنیدم برای ورود به بیمارستان باید حتماااا چادر پوشید و اینکه هیچ مردی رو تو محیط بیمارستان راه نمیدن درسته؟؟؟ و اینکه آیا چادر برای همراه و ملاقات کننده ها هم اجباریه؟؟؟؟
مونا جان در مورد چادر همینطوره که شما میگید ولی اگر مانتویی با حجاب باشید داخل بیمارستان می تونید چادرتونو بردارید فقط تو ورودی باید چادر سرتون باشه -همسر بنده که در تمام مراحل همراه بنده بودن حتی تا پشت در بلوک زایمان- در طول زایمان هم 2 بار اجازه ملاقات با همسرمو دادن و من رفتم و پشت در با هم صحبت کردیم
2706