2733
2734
عنوان

دکتر خوب توی بیمارستان پارسیان

8016 بازدید | 14 پست
دکتر خوبی که توی پارسیان کار کنه و ترجیحا دستمزد نگیره یا کم بگیره کارش هم مطمئن باشه بهم معرفی می کنید؟ رفتم بیمارستان کسی رو بهم معرفی نکردن نمی دونستم پیش کدوم دکتر باید برم
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
من بین بیمارستانهای بهمن و پارسیان و مادران موندم کدومو انتخاب کنم که دکتر خوبی هم داشته باشه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر شوزا قاضی زاده یا خواهرش شیرین قاضی زاده ازینا هستن که تو خارج از ایرانم میرن عمل زنان انجام میدن البته شیرین بیشتر تخصص درمان ناباروری داره شوزا زایمان و بیماریهای زنان
@2bare_man
2731
من متأسفانه دکتر خوب که زیرمیزی وحشتناک نگیره هم نمی شناسم که برم پیشش ویزیت اینجا تریف محسن معینی توی بهمنو خیلی دیدم همه نوشتن اما دکتری که پارسیان باشه ندیدم
2738
دکتر بیدگلی متخصص زنان و زایمان و نازایی و Ivf من پیشش توی پارسیان زایمان طبیعی کردم عالللللللییییه آدم فکر میکنه مامانش یا خواهرش موقع زایمان بالا سرشن اینقدر که مهربونه و خیلی هم صمیمیه کارش هم حرف نداره خیلی با مسئولیته شبی که من زایمان داشتم ایشون واسه کنگره عازم خارجه بود ولی تا 12 شب بالا سر من بود منو زائوند بعدش رفت خونه که چمدونشو جمع کنه اگه واسه زایمان خواستی اصلا" شک نکن محششششششره
دکتر منیره اخلاق نجات زیزمیزی نمیگیره توی بهمن و پارسیان و صارم ونجمیه آبان یاس سپید زایمان میکنه دکتریه که خودمم از اول تحت نظرش هستم خیلی ماهه....
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
سلام مینا گلی جان بیمارستان پارسیان و بهمن میتونم راهنماییت بکنم که هم دکتر خوبی و میشناسم هم هزینه نمیگیره و هم اینکه هزینه بیمارستان خیلی کم بشه به این شماره بزنگ 44045463 اطلاعات کامل بهت میدن ضرر نداره عزیزم
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...
2706