2733
2734
سلام خانوما. من الان 5ماهه باردارم. چرا باید از دستشویی فرنگی استفاده کنم در بارداری؟ البته من مشکلی ندارم فقط میخوام دلیل علمیش رو بدونم. مرسی
من دلیل علمیش رو نمیدونم اما خودم چون بلند شدن از دستشویی ایرانی برام سخت بود ، فرنگی استفاده می کردم، مخصوصا ماههای آخر که شکم بزرگ میشه فرنگی همیشه بهتر از ایرانیه، ربطی به بارداری نداره، ایرانی پدر زانو رو در میاره
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم من همیشه از دستشویی ایرانی استفاده میکردم با اینکه خونمون دستشویی فرنگی داریم استفاده نمیکردم تا اینکه تو ماه 5 بودم یه روز که رفته بودم دستشویی ایرانی احساس کردم خیلی داره بهم فشار میاد و زانو درد شدید گرفتم و نمیتونستم از جا پاشم بعد متوجه شدم به خاطر فشاری که اومد بهم خونریزی داشتم در حد چند قطره بلافاصله با دکترم تماس گرفتم و موضوع را گفتم و دیگه از فرنگی استفاده کردم و مشکل خونریری هم حل شد.....
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
اگه میتونی حتما از فرنگی استفاده کن من پی به اشتباهم بردم که چرا این همه سال از فرنگی استفاده نمیکردم ....انسان تا به مشکل نخوره قدر یه سری چیزا رو نمیدونه....قدر جون خودت و نی نیتو بدون عزیزم
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
عزیزم توالت ایرانی ساییدگی زانو میاره بعد پاهای آدم درد میکنه زانوشم ورم میکنه همیشه بهتره توالیت فرنگی استفاده کنی مخصوصا بارداری
سلامتی آقا امام زمان صلوات : اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1153455