2733
2739
دیروز دکتر بودم و دکترم معاینه کرد و گفت انقباضات رحمی داری تا دوشنبه صبر میکنیم که نی نی خودش بیاد اگه نیومد دوشنبه میفرستمت برای القا زایمان دوسدارم طبیعی زایمان کنم ، اما دلم میخواد دردام تو خونه شروع بشن نه با آمپول فشار اگه راهکاری بلدین بگین لطفا چون دوشنبه آینده 40 هفتم تموم میشه
همسرم ، عشقم ، نور چشمم ، سلطان قلبم با صداقت ، بی نهایت ، تا قیامت دوستت دارم.
دخترم عاشقتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیت اینه که تابچه خودش نخواد نمی شه کار زیادی انجام داد اما می گن س ک س خوب هست برای اینکه انقباضهای موثر ایجاد بشه. یعنی باید مایع ریخته بشه. پیاده روی و همینطور ماساژ شکم.
مامان جوجو ؛ نونو ؛ * ؛ جوجیت( 33+6)
2728
شیوا جان زیاد پایین نیومده ولی من همش دارم پیاده روی میکنم و قر میدم دکترم معتقده بعد از اتمام هفته 40 خطر داره که نی نی مدفوع کنه
دخترم عاشقتم.
الانم چند روزیه که همش درد دارم میگیره و ول میکنه ولی بعد از چند ساعت قطع میشه الان دوباره دردا اومدن ولی باهاش آبریزش هم داشتم که کمی خونابه توش بود البته ببخشیدا خواهش میکنم واسم دعا کنین زنگ زدم گفتن باید بیای بیمارستان معاینه بشی شاید کیسه آبت پاره شده
دخترم عاشقتم.
2738