2726
عنوان

کسایی که iui کردند کمک کنند

30650 بازدید | 539 پست
شمیم ..............31ساله ........2سال اقدام ......تنبلی تخمدان توصیه به ای یو ای جام جم2.............28 ساله.....2سال اقدام.....تنبلی و کم تحرکی..... ای یو ای کنسل شده ارام ...............33ساله ........18 ماه اقدام.......فولیای کوچیک و مورفولوژی پایین شوشو.......باراول اس اس.....24ساله.......تنبلی کم تحرکی.....بار دوم ای یو ای نگاره.........8ماه اقدام.............مورفولوژی یایین همسر................مهر ماه آی یو آی آیاتای........25ساله...........دوماه اقدام .........یه بارداری پوچ.....6شهریورآی یوآی فرناز(کارمندپیمانى).......28ساله.........2سال اقدام........نامشخص ,هردوبى مشکل.........تیرماه اولین آى یو آى...منفى بود فرناز ........ 6 ماه اقدام ........ نامشخص هر دو سالم ....... 1 بار آی یو آی منفی کیانا......27سالمه.....17ماه اقدام......کم تحرکی و کمی تعداد اسپرم و کمی تنبلی تخمدان من ......اولین ای یو ای ......فرزند اول .......تبریز اکرم 21 ساله-----یک سال و نیم اقدام-------بهمن 92 iui-----مثبت شد------بتا کم کم بالا رفت-------نطفه رشد نکرد------اسفند سقط شد------خودم تنبلی تخمدان و همسر واریکوسل عمل کرده و تحرکش کمه-----این ماه کلومیفن خوردم پس فردا میرم ببینم تخمک دارم یانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منتظر نتیجه ام از چی میترسی؟ خیلی از دوستام نتیجه گرفتن ولی انتظار نداشته باش با بار اول باردار بشی که یه وقت تو ذوقت نخوره
دلم استجابت دعایی را دل دل میکند که گاه رویا , گاه محال میپندارمش! تو ای مهربانی که از اینجا میگذری برای استجابت این دعا آمین بگو...!
2728
هستم یه ذره کار دارم دوباره میام عزیزم
دلم استجابت دعایی را دل دل میکند که گاه رویا , گاه محال میپندارمش! تو ای مهربانی که از اینجا میگذری برای استجابت این دعا آمین بگو...!
شمیم جون سایز فولیهات خوبن تا الان بزرگ شدن نگران نباش و توکل کن به خدا آی یو مثل بارداری طبیعی ولی به صورت پیشرفته میمونه خیلی ها با بار اول نتیجه گرفتن
2706