2726
عنوان

حس مادری میشه یه لحظه بیای

475 بازدید | 15 پست
سلام تو تاپیک زایمان اپیدورال گفتی دکنرت بختیاری بود منم زایمانم تو صارم با همون دکتره . حیلی ترسیدم که گفتی زایمانت سخت بود یعنی دکتر خوبی نیست؟وضعیت لگنتو چی گفته بود؟ وزن دختر گلت چقدر بود؟ از اول دکتر بالا سرت بود؟ شوهرت رو هم گذاشتن بی اد؟ ببخشید سوالام زیاد شد اخه خیلی نگرانم چهل هفتمه ام هم تموم شده وگفته هنوز صبر کنم
سلام منم وضعیتم مثل شماست قراره تو صارم با بختیاری زایمان طبیعی داشته باشم 40هفته هم تموم شده و گفته صبر کنم خیلی میترسم نمیدونم چی پیش میاد از یه طرف بارداری بعد چهل هفته خطرناکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شنبه حرکت هاش خیلی کم شد ترسیدم به اصرار شوهرم شب رفتبم اورژانس بیمارستان، پزشک کشیک نوار قلب جنین گرفت که خوب بود خداروشکر بعد ان اس تی نوشت دکترکشیک یه چیزایی گفت که من استرس گرفتم گفت تنبلی رحم داری که بچه تا الان دنیا نیومده ممکنه اصلا به دنیا نیاد خیلی ترسیدم سونو رو انجام دادم فرداش یعنی یکشنبه رفتم پیش دکتر گفت نه وضعیت جنین خوبه خودتم مشکلی نداری
ولی سارا جان حتما سونو رو انجام بده که مایع دور جنین کم نشده باشه حرکاتش هم نرمال باشه ولی اگه میتونی صارم نرو جای دیگه برو چون هم کیفیت دستگاهش کمه ،هم برخورد دکترش جالب نیست
من باید وقت بگیرم برای معاینه اخه یکشنبه که رفتم معاینه نکرد گفت اذیت میشی ،وقت نداد واسه بستری ولی من سایت صارم رو که دیدم از صبح بیمارستان هستش انشاالله که نی نی گلت تا اون موقع با پای خودش دنیا بیاد
2706