2733
2734
هفته 39 هستم یعنی 38 هفته و 4 روز.. اما هیچ اثری از درد زایمان نیست. انقباض هم ندارم. شماها که طبیعی زایمان کردید چند هفته بودید؟؟
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حوصله هیچ کاریو ندارم.. کارمند هم هستم و ده روزه مرخصی هستم.. نمیتونم برم سرکار.. اما میترسم برای موقعیتم بد بشه.. واسه اینه که عجله دارم زودتر زایمان کنم.
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
نی نی سایت چرا جو میده.. من الکی منتظر زایمان شدم
2738
من فقط پیاده روی میکنم.... عجلم بخاطر شغلمه که میترسم وجهه کاریم خراب شه
39+4 روز فکرکنم حالا یه روز بالا پایین، من تو 38 هفته دیگه منتظر زایمان بودم فکر میکردم زود زایمان کنم هر چی بیشتر منتظر می موندم دیرتر میگذشت ، هفته ی اخر برام اندازه یک ماه گذشت ، سعی کن زیاد به موعد زایمانت فکر نکنی چون خیلی اذیت میشی ، دیگه تا بخوای زایمان کنی انرژی برات نمیمونه ، هرچی فعالیتت بیشتر باشه زودتر دهانه رحمت باز میشه ، خیلی پیاده روی کن اگه پله دارید زیاد ازش بالا پایین برو ، ولی یادت باشه زیادی هم به خودت فشار نیاری
2706