2733
2739
میسه به سوالام پاسخ بدید 1 فاصله تبریز و ارومیه چند ساعته مهاباد و پیرانشهر به کدوم نزدیکترن؟ 2 جاهای دیدنی 3 میگن پیرانشهر برای خرید خوبه درسته چه چیزایی خوبه بخرم؟ 4 مهاباد چیا داره دیدنی هست؟ 5ارومیه جاهای دیدنیش کجاست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارک شاهگلی تبریز خیلی قشنگه. بازار سرپوشیده اش هم حتما برو . سنتی و قشنگه. مرکز خریدای خوبی هم داره. کلی بازار و مراکز خرید مثل رشدیه و لاله پارک و ... آرامگاه شهریار و مسجد کبود هم هست کلی هم موزه های خوب داره.من خودم تبریزی نیستم اما زیاد میریم مسافرتی اون دور و برا.خیلی شهر خوبیه.راستی باقلوا و کبابش رو هم بخوری. عالیه.اون یکی شهرا رو که گفتی نرفتم.اما پیرانشهر رو شنیدم واسه خرید خیلی خوبه.چند تا بازارچه مرزی معروف داره که هم مارکا و جنساش متنوعه و هم قیمتاش خوبه. اسماشون رو توی نت سرچ کنی میاد. در آخر هم امیدوارم خوش بگذره بهت دوستم!
دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!
2728
عزیزم فاصله تبریز تا ارومیه از اسکله دو ساعت حدودا ولی با ماشین شخصی زودتر میرسی.فاصله ارومیه تا مهاباد هم دو ساعته.جادشم اتوبانه.فاصلع ارومیه تا پیرانشهرم دو ساعته ولی جادش تنگ و خرابه.مرکز خرید مهاباد بهترهتا پیرانشهر.جای دیدنی ارومیه بند هست.مارمیشو هست.دره قاسملو هست.بازار سنتیش.مهابادم که غار سهولان هست.تو جاده ارومیه و مهاباد سد حسنلو هست.یکیم ارومیه و مهاباد تاناکورا دارن
2738