2410
2553
آپلود عکس تو این سایت تجربه های سیسمونی زیاد گفته شده ، اما برای اولین بار میخواهیم تجربیات واردکننده لوازم سیسمونی و فروشنده و خریدار را کنار هم بگذاریم. ♥ اگر از جمله افرادی هستین که چیزهایی را میخرید که هیچوقت بدردتون نخواهد خورد و در واقع از روی چشم و هم چشمی فقط و فقط میخرید ... لطفا هرچه سریعتر این تاپیک را ببندید...!! ♥ ما میخواهیم کمکتون کنیم تا وسایلی را بخرید که واقعاً بدردتون میخوره و بکار میاد در ضمن چرا باید بخاطر یک جنسی که 1000 تومن ارزش داره 5000 تومن پول بدید؟ ( به کلمه ارزش لطفا دقت کنید ) ما راهنماییتون میکنیم که چه چیزهایی را مارک بگیرید یا نگیرید... ما دوست داریم که خودتون بفکر جیبتون باشید! اگر موافقید شروع کنیم... ( در مورد برندهای ایرانی به صراحت نمیتونم در این تاپیک حرفی بزنم! پس اگر سوال داشتید که خوب هست یا نه... یا کدوم بهتره... بهم پیام بدید ) ما بصورت رایگان تجربه ی چندین ساله مون را در کمال صداقت در اختیارتون قرار میدیم...
سلام کالسکه عصایی خوش قیمت میخوام؟ چه مارکی و از کجا بگیرم؟ ممنون
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام میخوام کالسکه ی عصایی بخرم چون فکر میکنم کالسکه خیلی کم نیازم بشه نمیخوام هزینه زیاد کنم و جای زیادی هم ازم میگیره بزرگا,چه مارکی بخرم ,چه مارکاییش تغییر حالتم دارن؟ و کریر,اونم چون میدونم خیلی نیازم میشه میخوام جنس خوب بردارم ,به نظرتون کریر چه مارکی بردارم که خوب عمر کنه و کهنه نشه؟ممنون از تاپیک خوبتون.
نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
2720
سلام هستی جون خرید اینترنتی فرقی با خرید واقعی نداره... همونطور که شما باید حواستون را جمع کنید و از قبل تحقیق کنید که از بازار یا جمهوری با بهار بخرید یا از کدوم قسمت این مراکز بگیرید... باید تحقیق کنید که کدوم سایت قیمتهاش و خدماتش مثل پس گرفتن یا سرعت فرستادن و ... بهتره و کدوم سایت برای ارسال پول نمیگیره... البته مواظب باشید... بعضی ها میگن پول ارسال نمیگیریم و در واقع اون هزینه را روی قیمت جنسهاشون میکشن اما اگه خوب تحقیق کنید ... سایتهایی هست که قیمتشون از 10% تا 50% زیر قیمت بهار و جمهوری و غیره هستش...
2714
نمیتونم بهت پیام بدم واسه من نمیدونم چرا کار نمیکنه!!!! شما میتونی واسم بذاری تو خصوصی؟ مارکها با قیمتا و کیفیتش لطفا... ممنونم
ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺵ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﻬﺮ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﻫﺪ !
مای نی نی مبحثی که گذاشتی عالیه. من به علاقه مندیام اضافه کردم و دنبالش میکنم. به هر کس که سوال داشت هم پیشنهادش میدم . مرسی
ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺵ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﻬﺮ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﻫﺪ !
mahe جان لباس نوزادی و کودک راحتی و تو خونه ای... بهتره جنسی بگیرید که پنبه ای باشه ... مراقب باشید بعضی مارکها پلی استر-پنبه هستن... و بعضیا هم دون دون میشن بعد از شستشو... بهترین مارک موجود در ایران: به آوران هست... سرویس کالسکه خارجی یا دلیجان؟ اگه دلیجان... که در پستهای بال در مورد مدلها و قیمتهاش گفتم خارجی هم من بهتون کاپلا پیشنهاد می کنم... رویه فقو العاده و اسکلت عالی داره... اگه خواستی پیام بده تا مرکز پخشش را بهت معرفی کنم که گرون نخری
2706