2726
کیلینیک مسعود ....تمام دکتراش جز بهترین ها هستند و همشون هم فوق یا متخصص.....شماره اش رو 118 داره زنگ بزن خودت بپرس ادرسش هم امیر اباد شمالی
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم هر جایی نرو گوارش احتیاج به تشخیص خوب داره من خیلیا رو میشناسم دکتر خودم مغازه ای. سمت میدان فاطمی مطب داره و روزها زوج از 4 تا 6 میاد مطب و صبح ها همیشه بیمارستان مهر. بیمارستان بری خیلی شلوغه و خسته میشی انقد میشینی ولی مطب خلوت تره میگه تا 6 هست 6:30 اونجا باشی خوبه و خلوت تر.همیشه هم شماره اشو گم میکنم بزنگ 118 بیمارستان مهر و بگو وصل کنه منشی مغازه ای و از اون شماره مطب و آدرس مطبشو بگیر.
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
ممنون باربی جون جواب دادی عزیزم. راست میگین هر جایی نمیشه رفت منم برا همین خیلی حساس شدم که یه خوبش رو پیدا کنم. این دکتر مغازه ای که شما معرفی کردین مطبش چطور وقت میده؟ زود یا دیر؟ چون اکثرا اون خوبا خیلی دیر وقت میدن
من شنیدم کلینیک بیمارستان عرفان دکترای گوارش خوب داره . دکتر محسن امینی میگن خیلی خوبه . روزهای سه شنبه میره بیمارستان.میخوام مامانمو ببرم پیشش. یه دکتر هم هست به اسم دکتر شاهرخ ایروانی تو پاسداران هستش . اینم شنیدم خوبه . دکتر زالی هم که استاد همه ایناست ساختمان پزشکان مهراد تو شهید بهشتی ولی وقت نمیده
2706