2726
عنوان

بهترین کرم ضد افتاب چیه؟کدوم مارک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 516472 بازدید | 95 پست
منظور ازدرجه spf در کرم‌های ضد آفتاب چیست؟؟ مواد تشکیل دهنده کرمهای ضد آفتاب به دو روش از پوست محافظت می کنند ، آنها یا اشعه ماوراء بنفش خورشید را جذب وراه عبور آنرا مسدود کرده یا اینکه اشعه UV را منعکس و متفرق می کنند . کرمهای ضد آفتاب بر اساس میزان توانایی آنها در جذب و دفع اشعه UV خورشید درجه بندی می شوند که sun protection factor یا SPF نام دارد . درجه SPF نشان دهنده این امر هستند که مصرف کننده آن قبل از اینکه دچار آفتاب سوختگی شود ، تا چه حد می تواند زیر نور آفتاب بماند . برای مثال شما می توانید بدون استفاده از کرم ضد آفتاب 10 دقیقه زیر نور خورشید باقی بمانید و احساس سوختگی نکنید . هنگامی که از کرم ضد آفتاب استفاده می کنید می توانید زمان 10 دقیقه را ضرب در میزان SPF کرم کنید و به مقدار زمان بدست آمده زیر آفتاب بمانید . اگر SPF کرم شما 15 باشد ، شما 150 دقیقه یا دو ساعت ونیم می توانید در زیر نور آفتاب بمانید . اگر پس از مدتی مجدداً از کرم استفاده کنید ، میزان محافظت آن بیشتر می شود . اما در مقدار زمان ایمن آن تاثیری ندارد . در آب و هوای ایران عیار محافظتی بالاتر از 20 نیاز می باشد. هر چه اشعه آفتاب در منطقه ای مستقیم تر بتابد باید درجه SPF بالاتری را انتخاب کنیم. بهترین کرم ضد آفتاب باید spf آن 30 باشد زیرا حدود 97 درصد اشعه خورشید در مقابل پوست را می‌گیرد و تمام افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند. آلیش کالا به شما کرم ضد آفتاب با پوشش کرم پودر Ellaro را پیشنهاد میکند . این کرم یک نوع ضد آفتاب است که با ویژگی هایی که دارد مشابه کرم پودر عمل می نماید. - این محصول پوشش بالایی داشته و مشکلات و عوارض پوستی را به خوبی می پوشاند. - این محصول ماندگاری بالایی داشته و دوره تمدید آن کمتر از سایر انواع کرم های ضد آفتاب می باشد. کرم ضد آفتاب با پوشش کرم پودر حتی در شرایط تعرق زیاد به خوبی روی پوست باقی مانده و بیش از دو برابر یک ضد آفتاب معمولی روی پوست دوام دارد. ماندگاری بالای این کرم باعث شده که علی رغم داشتن SPF 30 و SPF 25 از نظر محافظت پوست در برابر آفتاب مشابه یک ضد آفتاب SPF 50 عمل نماید. بررسی متخصصین نشان می دهد که این محصول ویژه علاوه بر اینکه به عنوان یک کرم پودر پوشش و رنگ مناسبی به پوست شما می دهد به عنوان یک ضد آفتاب از پوست در برابر اشعه های مضر UV حفاظت می نماید. این محصول جهت افرادی که پس از مصرف ضد آفتاب تمایل به استفاده از کرم پودر دارند، بسیار ایده آل بوده و نیاز آنان به مصرف کرم پودر را مرتفع می سازد. استفاده از این محصول برای افرادی که پس از مصرف یک ضد آفتاب Tinted به پوشش دلخواه خود نمی رسند توصیه می گردد. کرم ضد آفتاب Ellaro با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضد آفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می نماید. آزمایش ها و بررسی های متعدد نشان داده است که مصرف مداوم این محصول مشکلی برای پوست ایجاد نمی نماید. این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و یک محصول توصیه شده توسط درماتولوژیست ها می باشد. این کرم دارای پوشش بالا و مطلوبی است که کلیه مشکلات و عوارض پوستی را می پوشاند. در مناطقی که نیاز به پوشش بیشتری می باشد می توان با کم و زیاد کردن میزان مصرف به نتایج مطلوب تری رسید
www.alishkala.com خدایا همیشه و همه جا میگم شکرت
من برا بچم ضد آفتاب سی گل استفاده میکردم چون پوستم خشکه گاهی بعنوان مرطوب کننده به صورت خودمم میزدم این ضد افتاب واقعا پوستمو شفاف میکنه من دیگه از این ضد آفتاب استفاده میکنم و خیلی هم راضب ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کرم ضدآفتاب نباید رنگدانه داشته باشه دوستان. چون سنگین میشه و منافذ پوست رو میگیره و به مرور پوست رو تیره میکنه. اگه ام پوستتون چرب باشه جوش میزنین. بدترین ضدآفتابا الان اونایی هستن که کرم پودر هم دارن. من خودم قبلا ضدآفتاب الارو و اوریاژ استفاده میکردم که کرم پودر هم دارن. اوایل خیییلی راضی بودم ولی الان دیگه استفاده نمیکنم. پیشنهاد میدم شماهم بدون رنگدانه بگیرین
من مدتیه از کامپکت ضد آفتاب SVR استفاده می کنم، پوشانندگیش عالیه، پوستمو مات می کنه و طولانی که رو پوستم باشه برق نمی زنه. البته پوست من چربه،برای پوستای خشک خیلی خشکه و سخته زدنش. تو سایت بهرو نقد و بررسی ضد آفتاب ها هست. این ضد آفتاب خوبیش اینه که مینراله و فیلتر شیمیایی نداره که به پوست آسیب بزنه. http://www.behroo.com/reviews/category/%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8/
من قبل از این ضدآفتاب aveun و URIAGE استفاده می کردم ولی همیشه چون برق می انداخت و سنگین بود یه خط در میان می زدم ولی دوستام پیشنهاد مای رو دادن.SPF30 OILFREE رو که می زنم واقعا راضی هستم. شما هم امتحان کنید.
دوستان ، کرم ضد آفتاب prime خیلی عالیه ، ایرانیه و به اسم پریم معروفه ، هم رنگهای خوشگلی داره ، هم کاملا بدون چربیه و اصلا حالت چربی و سنگینی نداره روی پوست ، پوشش خیلی خوبی هم داره ، حتما امتحان کنید ، مثل کیفیت ضد آفتابهای خارجی عاالی روداره ،من چند دوره ست دارم اونو میخرم .

من از تموم ضد آفتابای ایرانی و خارجی استفاده کردم.بالاترین پوشش دهی رو ضد افتاب رنگی لانسون داره.جوش نمیندازه فرانسویه.قیمتشم صد تومنه.ضد آفتاب الارو زدم پوستم داغون شد پر از لک و جوش هتی زیرپوستی.ضد افتاب ایرانی خوبه ولی پوشانندگی نداره.سان سنس عالی بود ولی مدل جدیدش که ۵۰گرمیه خوب نیست.ضد افتاب اس وی ارم خوبه

[QUOTE=39911611]مرسی از همه ببینم کدوما رو پیدا میکنم[/من پریروز رفتم یه ضد آفتاب ایرانی گرفتم فیس دوکس عالی ینی عالی ماته چرب نیست پوشش دهی داره خیلی خوبه 

من ضد افتاب دکتر ژیلا ۲ سال بیشتر زدم خیلی چربه 

الارو بژ روشنش با اس پی اف ۲۵ دو نقطه برای پوست من خیلی تیرس و اونم چربی داره  بژای روشن دیگگیش پوشانندگی ندارن در اون حد 

پریم زدم شماره یکش خیلی مثل گچه شماره ی ۲ خیلی تیرست حد متوسط نداره رو صورتم مثل گچ میمونه معلومه مصنوعیه 

ضد آفتاب اویاژ سبکه ولی اصلا پوشانندگی نداره فاقد چربیشم خیلی خیلی چربه 

فقط فیس دوکس قیمتشم من گرفتم ۳۴ تومن ۴۰ میلی  

من بهترین کرم ضد آفتابی که استفاده کردم کرم ضد آفتاب روژیه که برند ایتالیاییه..اونی که من دارم spf50 هست هم گیاهیه برای پوست هیچ ضرری نداره هم پوشانندگیش خوبه 

البته من این کرمو بیشتر بخاطر این که علاوه بر ضدآفتاب، ضد پیری هم هست خیلی دوست دارم. تو این سایت ضد آفتاب های روژی رو داره میتونین ببینین

https://viitriin.com/store/product-category/skin-care/sun-care/

2706