عنوان

خرید اینترنتی bcc

6699 بازدید | 18 پست
تا حالا جایی ندیدم لباس های نوزاد bcc جایی ، سایتی خرید اینترنتی بزارن. دستکش و کلاه دیدم اما لباس نه. کجا میشه پیدا کرد؟ از بین مارک های bcc, تاپ لاین و دولو کدوم رو پیشنهاد میدید؟ سایت خرید اینترنتی خوب چی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهترین لباس نوزادی ایرانی که کیفیت پارچه ش از لباسهای کارترز هم بهتره... به آوران هستش... جنس پارچه ش پنبه دورو هست... برخلاف مارکهای دیگه بر اثر شستشو دون دون نمیشه و چاپش هم چون بوسیله دستگاه آمریکایی و رنگ آلمانی هست... بعد از بارها شستشو هم از بین نمیره... در کل خوشگلترین و باکیفیت ترین مارک ایرانی هست... در مورد سایزها و اندازه ها و قیمتها هم از این سایت دیدن کنید: لباسهای کودک و نوزاد به آوران http://mynini.net/17-Behavaran-baby-clothes
2731
منم از به اوران راضیم . بیشتر لباسای پسرم به اورانه. اشور هم چند دست داره ولی واقعا انقدر تعرفی نیست. کارترز هم که سالارهههههههههه
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2706