2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم پیشش عمل کردم سارا جان.
بیشتر به خاطر اینکه مسئولیت پذیر نبود گفتم که پیشش نرو البته دکتر خیلی معروفیه و خیلی هم مریض داره. فقط هم بینی عمل می کنه.
فوق تخصص هم هستش
بینیم خیلی طبیعی شده هیچ کس باور نمی کنه که عمل کردم از بقل هم خیلی خوشگله ولی متاسفانه سوراخ های بینیم یه کمی با هم فرق می کنند البته بازم کسی نمی فهمه مگر اینکه سرم رو بالا بگیرم . اصلا هم زیر بار عمل ترمیم نرفت.
با اینکه فوق تخصص بود و خیلی هم کارش خوب بود ولی این اشتباه رو کرد و زیر بار هم نرفت منم کاری نتونستم بکنم.
حالا منتظرم که یه چند وقت دیگه یه دکتر خوب پیدا کنم و برم برای ترمیم.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
2728
البته مشکل جدی دیگه ای ندارم راه های تنفسیم خیلی خوب شده و انحراف بینیم که خیلی هم شدید بود بر طرف شده. فقط اگه برم یه دکتر دیگه می خوام سوراخ های بینیم رو قرینه کنه.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
اصلا سر بالا نیست یعنی خودم دوست نداشتم که فانتزی بشه و می خواستم طبیعی باشه خودش هم فقط طبیعی عمل می کنه.
فقط مشکلم سوراخاشه
روفینا جان برای یه عمل ترمیمی کل هزینه رو دکی می گیره یا بستگی به این داره که چه قسمتی پشکل داشته باشه. آخه از یکی پرسیدم می گفت مثلا برای بینی من که فقط سوراخاش مشکل داره دکتر همون مبلغی رو می گیره که بخواد کل بینی یه نفر دیگه رو تغییر بده.
امیدوارم بشه با بی حسی این کار رو کرد و نیازی به بیهوشی کامل نباشه.
2706