2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 007.من خودم 4سال پیش عمل کردم خیلی راضیم اگه اصفهان باشی یا بتونی بری دکتر علیپور مطبش خ شمس آبادی.عالیه خانم داداشم خواهرم دختر خالم خودم همه پیشش رفتیمو راضیم .اون سال کل هزینه 750 شد الان 1100شده.
2728
اسمان جون میشه عکس بینیتو بزاری من ببینم... دکترای که تو لیستم هستن 1.بشارتی 2.صحرائی 3.خاتمی 4.اسلامی 5.فرزام اگه از کار این دکترا عکس دارین بزارین.. من فاتزی میخوام (خیلی عروسکی نها ولی طبیعیم اصلا دوست ندارم)
این مدلی

زینلی و بشارتی و خاتمی عمل می کنن وسلام فرزام و اسلامی هم این مدلی عمل نمی کنن

اسلامی و فک می کردم ایم مدلیه ولی کارایه بیشتری که ازش دیدم این مدلی نبود

خاتمی خیلی دوس داره این جوری دراره باریک و کم قوس
این عکسایی که 007 گذاشتی اصلا شبیه کار خاتمی نیست من ازش نمونه کار دیدم پسر هارو خوب در میاره چون زیاد قوس نمیده ولی دخترهارو نه زیاد بازم برید مطبش ببینید به تعریفهای اینجا زیاد توجه نکنید
نه الهام جون... من کارایی که تو مطبش دیدیم اومده بودن از 5 تا فقط یکی رو خیلی قوس داده بود و واقعاً بد شده بود. بقیه ظریف و طبیعی بودن. ولی از اووناییکه باید بهش خیلی تأکید کنین که قوس نده...
2706