2726
روغن بادام تلخ

بادام میوه ای است که دارای خواص درمانی زیادی است. اما پزشکان معتقدند، بادام تلخ دارای خواص دارویی بیشتری است؛ روغن بادام تلخ برای تنگی نفس، سرفه و ورم ریه مفید است.
همچنین مالیدن آن بر دور چشم بینایی را تقویت می کند. این میوه سنگ کلیه و قولنج را برطرف می نماید. چغاله بادام نیز برای تقویت لثه و دندان مفید است و خشکی دهان را از بین می برد.
ریختن یک قطره روغن بادام تلخ در گوش برای رفع زنگ زدن گوش مؤثر است.
روغن بادام خاصیت مسهلی دارد و ضد سرماخوردگی است و ترک دست و پا را درمان می کند. مالیدن روغن بادام تلخ روی صورت لکه ها و چین و چروک را درمان می کند. در ضمن خوردن بیش از اندازه بادام شیرین برای معده مضر است و مصرف روزی پنج دانه بادام کفایت می کند.

سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنونم ولی با این حساب برا ابرو فایده ای نداره.
آخه من متاسفانه یه قسمتی از باروهام جهت رشد موش یه مدتیه که عوض شده البته کسی متوجه نمیشه خودم خیلی حساسم آرایشگرم گفت که برای جهت ابرو خوبه و برای رشدش هم خوبه.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
ممنونم مهدا جان و گیسو جان.
البته امیدوارم اینی که از عطاری خریدم واقعا روغن بادوم تلخ باشه ، البته از جای خوبی هم گرفتم چون این عطاری ها معمولا تقلب تو کاراشون زیاده
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
ماینوکسیدیل 2% و یا مشابه امریکا ییش -که اسمش خاطرم نیست- تاثیرش سریعتر و قطعی تره،اما اگه مصرفشو شروع کنید باید ادامه بدید،چون با قطعش به حالت اولیه اتون برمیگردید.
سینره و باقی محصولات گیاهی به اندازه ی ماینوکسیدیل موثر نیستند.
2706